SOUTĚŽ o psychothriller z lékařského prostředí


Autorka Markéta Harasimová, která v roce 2017 založila Nakladatelství MaHa, není na našem webu žádným nováčkem. Kdo nás už nějakou dobu sleduje, ví, že v její bibliografii najde hlavně romantické detektivky, erotické krimithrillery a romány s mysteriózním nádechem. V tomto roce jí vyšla kniha s názvem Doktorka Viktorie (naše recenze) a jak už sám název napovídá, bude se jednat o psychothriller z lékařského prostředí. A právě o tuto novinku, která se už teď těší velké oblibě, si nyní můžete zasoutěžit.


* * *Anotace:
Viktorie obětovala soukromý život poslání lékařky, které pro ni znamená víc než rodina. Kvůli práci se dokonce vzdala i vlastního syna a po krachu manželství věnuje čas výhradně kariéře. Když je však za záhadných okolností brutálně zavražděna její kolegyně, otřese se Viktoriin svět v základech. Policie totiž přichází s hypotézou, že pachatel zaměnil oběti a mrtvá měla být právě ona. Motiv? Neznámý. Situaci přiostří bomba instalovaná v autě dalšího lékaře z nemocnice, ve které je Viktorie zaměstnaná. Dvě zdánlivě nesouvisející vraždy způsobí mezi personálem kliniky poplach a mladá lékařka začíná navzdory své tvrdé povaze propadat panice. Tragické události ale nekončí. Umírá další mladá žena a následně se obětí útoku stává také hlavní hrdinka. V přímém ohrožení života Viktorie pochopí, že honba za kariérou a věhlasem ji připravila o to nejcennější - lásku a dítě. Bohužel jí však zbývají pouhé minuty a ona už své chyby možná nikdy nenapraví.Máte chuť si zasoutěžit o výtisk knížky Doktorka Viktorie?


  • Dejte like FB stránce Nakladatelství MaHa.
  • Sdílejte soutěžní příspěvek do veřejných skupin na Facebooku. 
  • Do komentáře pod soutěžní příspěvek na naší stránce Čteme české autory napište, čím vás knížka Doktorka Viktorie zaujala.Podmínky soutěže: 
Soutěž trvá od 13.6. do 19.6.2020.
Soutěže se mohou účastnit čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
Výtisk do soutěže věnovala spisovatelka Markéta Harasimová, která výhru odesílá ve lhůtě jednoho měsíce.
Výherce bude vylosován prostřednictvím online generátoru náhodných čísel. 
Pokud se výherce do 72 hodin od vylosování o svou výhru nepřihlásí, losování proběhne znovu.
Komentáře