SOUTĚŽ o dva tituly Blanky Budínové!

Česká spisovatelka Blanka Budínová debutovala svým románem Každý bulí nad cibulí v roce 2013 u nakladatelství Akcent. V roce 2017 následovala útlá novela Hotel se špatnou pověstí, která vyšla u nakladatelství Šimon Ryšavý.

Prostřednictvím projektu Čteme české autory se Blanka Budínová rozhodla obdarovat pět svých čtenářů! Věnovala totiž do soutěže pět výtisků s autogramem své prvotiny Každý bulí nad cibulí a knihy Hotel se špatnou pověstí, které pět z vás může vyhrát! Máte se nač těšit!Anotace knihy Každý bulí nad cibulí (recenze):
Čenda, kuchařský učeň, je naivní a romantický snílek, navíc zcela mimořádné nemehlo. To je příčinou četných komických situací. Nepříliš úspěšně čelí nesnázím, které mu přináší každodenní život v hotelové kuchyni. Nejhůře se ale vyrovnává s nezájmem cukrářské učednice Lenky, do níž se nešťastně zamiloval …

Anotace knihy Hotel se špatnou pověstí (recenze):
Hotel Korso před rokem 1989 a krátce po tomto roce byl hotel s tou nejhorší pověstí v Brně. Autorka zde pracovala v této době jako recepční a mistrně zaznamenala zážitky z této doby a to se šokující otevřeností a přitom s humorem. Určeno všem milovníkům dobrého čtení o městě Brně a jeho historii.Sdílej tento příspěvek do veřejných skupin na FB.
Dej like tomuto příspěvku.
Zodpověz dvě otázky:
Co je to rondon?
Jak se jmenuje katedrála vyobrazená na obálce knihy Hotel se špatnou pověstí?


Podmínky soutěže:

  • Soutěž trvá od 25. 11. 2019 do 30. 11. 2019. 
  • Soutěže se mohou účastnit čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
  • Výhry do soutěže věnovala autorka Blanka Budínová, která také knihy rozesílá. 
  • Losování výherců proběhne prostřednictvím online generátoru náhodných čísel. 
  • Pokud se výherci o svou výhru nepřihlásí do 72 hodin od vyhlášení výsledků, losování proběhne znovu. Komentáře