SOUTĚŽ o historický román Podivuhodný příběh Viktora Bambase


Neměli jste štěstí v naší nedávné soutěži o psychologický román se sci-fi prvky Událost od Jaroslava Bočka? Nevadí. Právě teď máte možnost vyhrát další autorovu knihu, která tento měsíc vyšla v novém vydání u nakladatelství Pragma spadající pod Euromedia Group. Podivuhodný příběh Viktora Bambase aneb Škola optimismu potěší všechny, kteří vyhledávají historické příběhy; konkrétně z období vlády Rudolfa II.

Neznáte tvorbu Jaroslava Bočka ještě tak dobře? Připomeňme si, s jakými jeho díly jste se mohli na našem webu setkat.* * *Anotace:
Alchymie z doby Rudolfa II. a milostné vztahy v novodobé Praze
Hrdinou tohoto románu je docent historie Viktor Bambas a jeho protihráčkou se stala krásná paní Helena. Kolem víří bizarní postavičky z kulturního, vědeckého, politického i policejního světa. Svou roli sehrává i dávný alchymista Bavor Rodovský z Hustiřan, znalec čarodějných receptů. S vyprávěčskou svěžestí líčí autor příběh natolik záhadný a fantastický, že na jeho řešení je i policie krátká.
Máte chuť si zasoutěžit o tři výtisky knihy Podivuhodný příběh Viktora Bambase aneb Škola optimismu?


  • Sdílejte soutěžní příspěvek do veřejných skupin na Facebooku. 
  • Do komentáře pod soutěžní příspěvek na našem profilu Čteme české autory napište, jakou knížku byste si od Jaroslava Bočka rádi přečetli.Podmínky soutěže: 
Soutěž trvá od 1. 3. do 7. 3. 2020.
Soutěže se mohou účastnit čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
Výtisky do soutěže věnovala autorova dcera, paní Kateřina Bečevová, která výhry rovněž zasílá.
Výherci budou vylosováni prostřednictvím online generátoru náhodných čísel. 
Pokud se výherci do 72 hodin od vylosování o svou výhru nepřihlásí, losování proběhne znovu.Komentáře