SOUTĚŽ: 5x horká novinka z nakladatelství Garamond!

Nakladatelství Garamond se rozhodlo věnovat vám pět výtisků horké novinky Vetřelkyně a já. Debut podle stránek nakladatelství www.e-garamond.cz vychází 20. září a my vám o něm během měsíce podáme nejčerstvější informace v recenzi!
Knihu Vetřelkyně a já - Tak jsem si to nepředstavovala vydala u nakladatelství Garamond začínající autorka Klára Nováčková. Zřejmě budete překvapení její autentickou zpovědí, která se nevyhýbá ani sexuálním tématům. 

Anotace: 
„Milé ženy, tento příběh je o tom, jak moc jsem ráda, že jsem jednou z vás, a jak moc to nesnáším. Četla jsem tolik špatných příběhů, až si říkám, že psaní zvládne takřka kdokoli. Stačí pár uslintaných dialogů, výjimečná hrdinka neuvědomující si svou jedinečnost a sličný hrdina, který jako by ani o svém pekáči buchet na břiše nevěděl. Přihodíte tam pár cizích slov, detailních popisů zadku či duševní rozervanosti hrdinky a příběh je na světě. Potom jsou ale knihy, které vám budou donekonečna připomínat, jaká jste nula. Jsou stylisticky dokonalé a oduševnělé, zkrátka Vica Kerekes v literární verzi. A vy koukáte na ten zadek, zářivý úsměv a je vám jasné, že se svým špekem žádnou hitparádu neuděláte. A ten špek, alespoň si to myslím, je tenhle příběh. Musí existovat, abych se jej naučila tolerovat, nebo alespoň míň nenávidět. Abych jej dokázala brát jako přirozenost a součást ženství, o kterou ale málokterá z nás stojí. Takže sorry, ženy.“ Více informací...Chcete se účastnit soutěže o 5 výtisků Vetřelkyně a já? >> Sdílejte tento příspěvek na FB - doporučujeme veřejné skupiny či jiné sociální sítě. (V tom případě však vložte print či odkaz do komentáře.)
>> Dej like příspěvku.
>> Označ v komentáři čtenáře, který by měl začít číst české knihy.


Podmínky soutěže: 
* Soutěž trvá od 12. 10. 2018 do 18. 10. 2018
* Soutěž je pouze pro čtenáře s trvalým bydlištěm v ČR.
* Výtisky do soutěže věnovalo nakladatelství Garamond.
* Losování proběhne prostřednictvím online generátoru náhodných čísel.
* Pokud výherce do 72 hodin od vylosování nedodá svou adresu, losování proběhne  znovu. 


Komentáře