Soutěž o knihy Veroniky Matysové!

Spisovatelka Veronika Matysová už má na kontě hodně příběhů, jejichž knižní světy potěší především české čtenářky. Už jsme měly možnost vám na našem projektu Podpora českých autorů představit dvě její díla, o která si můžete právě teď zasoutěžit! 

Poplach v Tabulkově
Poučná dětská knížka pro děti na základní škole, které chcete zábavnou formou naučit chemickým prvkům. Kreativní příběh je doplněný o autentické pestré ilustrace. Více v recenzi!

Pouštní včela
Psychologický román o lásce a hledání smyslu života se týká hlubokého námětu, který je dobře zpracovaný. Rozhodně si nenechte uniknout životní etapu hlavního hrdiny, který se potýká s depresemi a díky tomu se dostane na životní pouť, která mu mnohé ozřejmí! Více v recenzi!


Knihy do soutěže věnovala autorka Veronika Matysová, kterou můžete sledovat na jejích fb stránkách: Odstartujte svoji knihu, Deníček spisovatelky. Nebo přímo navštívit webové stránky: Odstartujte svoji knihu a Veronika Matysova.cz.


1. místo - Pouštní včela a Poplach v Tabulkově
2. místo - Pouštní včelaChceš se zúčastnit soutěže? 


>> Sdílej tento příspěvek, který je k dispozici na FB Podporujeme české autory. (Výslovně doporučujeme sdílení do veřejných skupin!!)
>> Do komentáře daného příspěvku napiš odpověď na jednoduchý dotaz: 
Kolik titulů autorka Veronika Matysová již vydala? 

Odpověď na otázku nalezneš na její webové stránce Všechno je příběh


Podmínky: 
* Soutěž trvá od 21. 2. 2018 do 27. 2. 2018.
* Soutěže se mohou účastnit pouze čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
* Losování proběhne pomocí online generátoru náhodných čísel.
* Knihy do soutěže věnovala autorka Veronika Matysová. 
* Výherci mají 72 hodin na dodání adresy, jinak budeme losovat znovu. 

Komentáře