Soutěž o tituly nakladatelství Klika!

Projekt Světa Mezi ŘádkyPodpora českých autorů a nakladatelství Klika se vás rozhodli obdarovat šesti sbírkami povídek! Tři z vás si ze série Kenyho volej odnesou to nejlepší, co se českým autorům v rámci literární soutěže podařilo sepsat!
1. výhra: Trosečníci řek, Říční polobozi a Vodácké duše! 
2. výhra: Trosečníci řek a Říční polobozi
3. výhra: Říční poloboziVodácké povídky jsou oddechovou četbou pro vodáky i čtenáře, kteří s tímto rekreačním sportem nemají žádné zkušenosti. Český humor a zajímavé situace vás přesvědčí o tom, že i v tuzemsku si můžete užít dobrodružství, na které nezapomenete! 

Chcete se účastnit soutěže?>> Sdílejte tento příspěvek na Instagramu, Google, Twitteru nebo Facebooku - doporučujeme veřejné skupiny! Pokud sdílíte jinde než na FB, do komentáře nám vložte odkaz.
>> Zodpovězte jednoduchou otázku: Jaké zvíře v našich českých vodách nepotkáte? 
(Dotaz je pro pobavení, výběr bude ze všech odpovědí.)Tato útlá knížečka mě hrozně bavila, až jsem se sama divila, jak je to možné. Četla jsem ji v době, kdy jsem vážně potřebovala oddech a Trosečníci řek mi dodali kýžený oraz. Ačkoliv nejsem vodák, o téhle studené a blátivé zábavě nevím zhola nic a mám o tom smyšlené hrůzné představy, protože jsem příliš rozmazlená na to, abych do toho někdy šla... Více v recenzi! 

Třetí díl série Kenyho volej mám již za sebou a bylo to zábavné čtivo, které mě zaujalo, ačkoliv o jsem vodácký amatér a prakticky to znám jen z doslechu. Druhý díl Trosečníci řek se četl stejně příjemně. Říční polobozi - opravdu nápaditý název, který se mi neskutečně líbí. Neměla jsem u této knihy žádné obavy. Přesně jsem tušila, co mě čeká a rozhodně mě autoři nezklamali. Více v recenzi...

Hrdinové selhávají a jiní se rodí, když se údolím žene smrtelné nebezpečí. Co číhá za tajemnou mlhou? Jaká oběť usmíří ducha v Rožmberku? Jak může lov na sumce skončit střelbou? Komu může pes po smrti nosit trepky? A jak se dostanete domů, když bydlíte od řeky několik světelných let? (Anotace)


Podmínky soutěže: 
* Soutěž trvá od 20. 1. 2018 do 26. 1. 2018
* Pouze pro čtenáře s doručovací adresou v ČR.
* Sbírku Říční polobozi věnovalo do soutěže nakladatelství Klika, zbylé tituly projekt Podpora českých autorů, který všechny výhry rozesílá. 
* Výherce losujeme online generátorem náhodných čísel. 
* Pokud se výherce/výherkyně neozvou do 72 hodin, budeme losovat znovu.


Komentáře