Knižní výzva 2017 projektu Podporujeme české autory

Celý minulý rok jsme podporovaly českou literární scénu a věříme, že vy s námi! A letos tomu nebude jinak! Díky autorům, kteří nám důvěřují a dávají nám možnost poznat svá díla a představit vám je, jsem za ten rok přečetla neobvyklé množství českých knih. Což by se bez Wishina projektu jistojistě nestalo, protože i já patřila mezi zatvrzelé, kteří znali jen zahraniční tvorbu. A když mi někdo řekl, že i čeští autoři píší dobré knihy, tak jsem odpovídala, že ti literáti jsou již bohužel po smrti a nic nového nevydají. 

A proto jsme se s Wish pustily do knižní výzvy, ve které nepoužijete žádnou zahraniční literaturu! K dispozici máte jednoduchou i obtížnější verzi. ,o) Čtěte s námi a vyplňujte a chlubte se! 
Nezapomeňte na Knižní "meziřádkovou" výzvu Světa mezi řádky, kde můžete vyhrát knihu dle vlastního výběru a ještě se skvěle pobavit na knižní trati. ,o)


Pokud se chcete účastnit naší výzvy...

 • stačí sdílet vybraný seznam úkolů (nebo oba) na FB či Instagramu a označit nás
 • nebo si ho vložit na svůj blog do příspěvku, ve kterém budete výzvu plnit, s proklikem na tento článek
 • pokud budete mít zájem podpořit české autory, můžete si na blog vložit i náš banner (to je ale samozřejmě čistě na vás) 


Jednodušší verze
Obtížnější verzeS Wish budeme postupem času dodávat, jak svědomitě tuto knižní výzvu plníme. 

Během plnění nás můžete označovat, chlubit se ve skupině Čteme české knihy nebo klidně i sem do komentářů. Budeme rády!


Těšíme se na čtení s Vámi! 


Chensie a Wish ze Světa mezi řádky

Chensie: 
Je pro mě problém se prozatím rozhodovat, pod který bod romány zařadím, takže jsem se rozhodla vytvořit si seznam přečtených českých knih. :o) Úplný seznam, který vytvářím pro Meziřádkovou knižní výzvu.Komentáře

 1. Asi se do výzvy připojím, jen jako okrajový čtenář, ale za to může ta povinná četba, ale obávám se, že ani ke státnicím není takové zastání českých autorů.
  :/

  OdpovědětVymazat
 2. Tak já to zkusím nějak propojit se svými nekonečnými seznamy. Protože jsem zjistila, jaká jsem trubka s tím svým zavrhováním českých autorů. Je čas to napravit. Vybírám si lehčí verzi a brzy snad zpracuju příslušný článek na blog. Díky, holky! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáš zač. Jsme rády, že tě výzva zaujala a dáš domácím autorům šanci. :) Určitě nám pak nasdílej odkaz na článek, ať se můžeme podívat, jak ti to jde. :)

   Vymazat
 3. Super. Nevím, jak to po narození prcka budu zvládat, ale jdu do toho. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uvidíš, jak to půjde. :) Ale jak tak sleduju, co čteš, určitě máš už nějaký český kousky přečtený do zásoby. :)

   Vymazat
 4. Jak se plni knizni vyzva?
  Nikdy jsem nic takoveho nedelala..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Čteš knížky odpovídající jednotlivým bodům. Všechny informace jsou ve článku. :)

   Vymazat

Okomentovat