Autorská soutěž Terezy Barvíkové


Vítáme vás u (třetí) autorské soutěže


autorky Terezy Barvíkové


o dobrodružný román Něco si přejZačínající česká autorka Tereza Barvíková se rozhodla své čtenáře opravdu hodně potěšit! Připravila si pro vás totiž pět výtisků své prvotiny Něco si přej! 


Toužíte cestovat s dvojí hlavních hrdinů, kteří se dostali do minulosti a společně prožívají nejrůznější dobrodružství? Čtenáře potěší i romantická linka a pevné pouto, který mezi sebou Eliška a Oliver mají. 

Anotace: 
Když mají dva náctiletí sourozenci hádek svých rodičů dost, nepřejí si nic jiného, než někam zmizet. Nikdy by je však nenapadlo, že se jejich přání může stát skutečností. Ellie a její mladší bratr Oliver se přemisťují v čase zpátky do minulosti. Z povzdálí přihlížejí mnoha historickým milníkům a setkávají se se zajímavými lidmi. Přesto, že se s každým skokem vzdalují svému původnímu životu, snaží se za každou cenu dostat zpátky domů. Mohou vůbec přežít dva mladiství v úplně jiné době? Jak ovlivní jejich touhu po domově půvabná vesničanka Leonie? A jak silné je sourozenecké pouto?


Toužíte získat tento román?
1. Dejte LIKE autorčině stránce na FB - Tereza Barvíková

2. Sdílejte tento soutěžní článek z našeho profilu na Google+ a do komentáře nám následně vložte odkaz na místo, kam jste soutěž sdíleli a

3. také odpověď na jednoduchou otázku, která zní: Pokud byste měli možnost cestovat časem, do jakého období byste se chtěli přemístit?Soutěž je pro všechny knihomily s doručovací adresou v ČR a končí 3. 10. 2016 ve 23:59 hod.Výherce vylosuje autorka Tereza Barvíková.

Na tvorbu bannerů do této soutěže byly použity fotografie z její FB stránky. 

Všem zúčastněným přejeme hodně štěstí! :)


Komentáře

 1. Nevim, zda do minulosti ci budoucnosti. V minulosti by me zajimalo tak 17 stoleti v Anglii a jinak v budouucnosti bych se mrkla na sebe:)

  OdpovědětVymazat
 2. A zase, je to na Adrisbooks (url z toho nedostanu)

  OdpovědětVymazat
 3. https://plus.google.com/113125956602845094384/posts/D4ZAzW44J2
  Já bych se určitě vypravila do 16. století do Itálie. Tohle období jsem se oblíbila díky knížce Mé sladké šestnácté století asi v páté třídě a tak nějak mi to zůstalo 😃
  A kdybych mohla do budoucnosti, tak bych chtěla vidět sebe. Taky kdo by nechtěl, že ano? Nebo by mi jen stačilo vědět jestli jsem šťastná a mám rodinu a tak...

  OdpovědětVymazat
 4. https://www.facebook.com/PajaRozsypalova
  Kdybych mohla, tak bych se vypravila do doby vlády Vratislava II. (I.). Je náš první český král a dle mě hodně zapomínán. Jednoduše bych ho chtěla potkat. Ale ono vybrat jen jednu dobu je těžké. Studuji historii a geografii a na každé době vidím něco krásného, ale i špatného.
  Do budoucnosti bych nechtěla. Už teď se bojím, že to vše rychle uteče.....

  OdpovědětVymazat
 5. https://plus.google.com/105369690671083259997/posts/Ew6jj6yCq73
  Chtěla bych poděkovat za dělání téhle soutěže. Chtěla bych se podívat na nějakou událost která se prý stala s ověřit si, jestli se opravdu stala. Nejsem moc velký fanoušek historie a dějepisu, ale knihu bych si velmi ráda přečetla.

  OdpovědětVymazat
 6. https://www.facebook.com/profile.php?id=100007533704382

  do roku 1912, i kdybych měla umřít, chtěla bych na Titanik :-) Vim, bláznivý sen, ale tak to je. :-)

  OdpovědětVymazat
 7. https://plus.google.com/u/0/107426674189715344503/posts/QY2YJdWQi5w

  Chtěla bych se přemístit do období před 65 mil. lety (vím, je to hodně daleko :D) a pozorovat předky plazů - dinosaury :-)))

  OdpovědětVymazat
 8. https://plus.google.com/u/0/117397617864769927835/posts/58PM7oW1UDc a na facebookovém profilu Terina Nová

  Jak já bych ráda cestovala v čase! Zajímalo by mě, jak to vypadalo v pravěku, ve starověkém Egyptě a Římě nebo třeba u Aztéků a Inků.

  OdpovědětVymazat
 9. https://plus.google.com/u/0/107978755101847761939
  https://www.facebook.com/sali.uddinova
  Prošla bych nejradši víc období než jen jedno,ale kdybych si měla vybrat, tak asi středověk. a na sebe bych se podívala do minulosti, připomněla bych si některé události, které už si nepamatuji. :)

  OdpovědětVymazat
 10. Lajknuto, sdíleno na mém profilu (veřejně) https://www.facebook.com/lina.dee.tp?fref=ts a odpověď?
  Není snadná... byly doby, kdy bych řekla, že bych ráda žila v období třicetileté války. Měla jsem tu dobu ráda a mám o ní díky tomu hluboké znalosti. A právě pro ty znalosti vlastně vím, že bych v tehdy žít nechtěla. Složité, že?
  Když se nad tím tedy zamyslím teď s odstupem? Vrátila bych se poměrně nedaleko, do období před první světovou válkou. Tuto dobu vnímám jako dobu největšího rozkvětu a elegance.

  OdpovědětVymazat
 11. Mně se hrozně líbí jakékoli období, kdy se nosily šaty a korzety.Chtěla bych,aby se tato móda vrátila,jen bez korzetu :) Avšak...v těchto dobách bývali také nemoci,takže...

  Odkaz :
  https://m.facebook.com/profile.php?ref=bookmarks

  Snad je to v pořádku.
  Pěkný den,
  Knižní Sen

  OdpovědětVymazat
 12. https://plus.google.com/106325884434078771852/posts/XoUDwX3z9Wx Já bych chtela byt asi na dvoře císařovny Sissi :-)

  OdpovědětVymazat
 13. https://plus.google.com/u/0/
  Ráda bych se podívala do 30.-50.let 20. století :) líbí se mi ta móda :) ráda koukám na černobílé filmy (Kristián, Eva tropí hlouposti,...) a líbí se mi, jak se dřív muži oblékali a jak se chovali k ženám :)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat