Měsíční shrnutí – Listopad 2017

Knižní listopad nám utekl jako voda. Přinesl s sebou spoustu recenzí a knižních tipů. Také čtyři soutěže a málo článků, jelikož informační články jsme s ohledem na časový zápřah vypustili. Naše redakce se mění a rozrůstá. Pokud se k nám chcete přidat i vy a podporovat české autory, stačí se stát našimi recenzenty. Tento měsíc nám opět přibyly nové spolupráce jak s autory, tak i nakladatelstvími, a dokonce s e-shopy. Díky tomu vás můžeme i nadále zásobovat knižními tipy! 

>> Velkým překvapením pro nás bylo zjištění, že nás na FB Podporujeme české autory sleduje již 700 čtenářů! Těší nás, že čtete s námi! Děkujeme! Sledujte nás také na Instagramu, kde projekt funguje pod záštitou webu Svět mezi řádky a každý den přinášíme nové fotografie! 

>> Hledáme recenzentky a recenzenty! Máte pocit, že se nám recenzemi vyrovnáte? Umíte objektivně posuzovat české knihy a chcete pomáhat naší literární scéně? Pak jste na správném místě! 

>> Mega soutěž Vánoční hnutí! Slavte Vánoce tradičně s kaprem, salátem a hromadou českých knih pod stromečkem! Rozdáváme 101 titulů českých autorů a autorek! Za věnování děkujeme spisovatelům, spisovatelkám i nakladatelstvím! Vyber si knihy, vyplň dotazník a vyhraj!

>> Píšete recenze českých románů, chtěli byste je propagovat a podpořit tak české autory? Podělte se o své knižní tipy s námi v projektové skupině Čteme české knihy


Recenze: 


Články a ukázky: Soutěže: 
Už víte, jaký český román chcete objevit pod stromečkem?
Máte pro nás knižní tip?Žádné komentáře:

Okomentovat