Soutěž s Katherine Luka!

Na první říjnový týden jsme si pro vás připravili soutěž, trochu netradičně, o e-knihy. A jaké? Malá nápověda: autorka píše pod pseudonymem, zrecenzovali jsme už dvě její knihy a nedrží se pouze jednoho žánru. Uhádli jste?!? Soutěžit se bude o e-knihy Dračí nevěsta a Lovec věna autorky Katherine Luka
 DRAČÍ NEVĚSTA má originální námět, svižný děj a romantiku, která zahřeje u srdíčka. Ačkoliv jsem nepředpokládala, že si oblíbím hlavního hrdinu a že proběhne mezi ním a mnou nějaké to platonické zalíbení, stalo se. Více v recenzi Chensie nebo v recenzi Markéty... ✴ ✴ ✴


Katherine Luka využila svého nesporného vypravěčského talentu k tomu, aby čtenáře doslova přikurtovala k židli a s pomyslnou pistolí u spánku jej prostě donutila knihu přečíst na jeden zátah. Více v recenzi...Chceš vyhrát e-knihy Dračí nevěsta a Lovec věna?


>> Do komentáře k soutěžnímu příspěvku na FB stránce Podpora českých autorů napiš odpověď na otázku: Co je pro vás v knize nejdůležitější?

>> Autorku potěší, když budete sdílet soutěžní příspěvek z FB stránky Podpora českých autorů a když dáte like soutěžnímu příspěvku na FB stránce Podpora českých autorů.Pravidla soutěže:
* Soutěž trvá od 01. 10. 2017 do  07. 10. 2017 (23:59 hod.)
* Pro čtenáře s trvalým bydlištěm na území ČR i SK.
* E-knihy do soutěže věnovala autorka. Výherce si vybírá jeden z nabízených formátů: mobi, epub, PDF.
* V případě, že se výherce do 72 hodin neozve, budeme losovat znovu.
* Losujeme prostřednictvím online generátoru náhodných čísel.
* Výherce zveřejní na svém FB profilu oznámení o tom, že knihu vyhrál. 
Komentáře