Měsíční shrnutí – Září 2017

Pokračujeme ve zběsilém tempu, milí knihomilové. V září jsme to zase pořádně roztočili a přinesli vám slušnou dávku nové duševní stravy. V recenzích tento měsíc skončil na první místě žánr fantasy (Yorrân: Psanec, Element ohně: S vědomím konce a Nesvatý otec), o další pomyslné příčky se pak dělilo napětí a dobrodružství (Kamenní strážci, Výhra nad smrtí) s příběhy v historickém hávu (Lovec věna, Měj mě ráda/a), military (Speciální jednotka) a drama (Kavkazan).

Zcela novou spolupráci jsme navázali s autorem zmiňovaného thrilleru Výhra nad smrtí, další čtyři knihy/e-knihy vzešly ze spoluprací stávajících, ať už s autory či nakladatelstvími (Element ohně: S vědomím konce, Lovec věna, Měj mě rád/a a Příliš mnoho hnědého peří a Nesvatý otec).

Rozhovory tentokrát ovládli muži. Vyzpovídali jsme Ladislava Klimeše (post-apo série Příliš divoká zem: Zimní válka I, Obleva II), Luboše Pavla (pohádka O Kuliferdovi) a Marka Dvořáka (Nesvatý otec).

Ukázky v září patřily Aleši Pitzmosovi a jeho třetímu dílu ze série dobrodružných thrillerů (Kamenní strážci) a prvním dvěma knihám ze série Vesmírná asociace (Světlo pulsaru a Záře supernovy). Teď na podzim se můžete těšit na další pokračování z této Space opery nazvaný Jas kvasaru. Pak došlo také na mimořádnou ukázku z novinky Smrtící byznys od Hany Hindrákové, se kterou už nějakou dobu spolupracujeme.

Co se týče soutěží, mohli jste v minulém měsíci soutěžit o cestopis Peggy Kýrové Amerika aneb velká země českýma očima a tři výtisky Nesvatého otce od Marka Dvořáka. O další vás neochudíme ani v říjnu. Právě teď probíhá soutěž o romantické knihy autorky Katherine Luka.

A jsme na konci. Bylo toho celkem dost, co říkáte? Který ze zářijových titulů vás upoutal nejvíc? Nalákali jsme vás k provětrání peněženky, nebo některé z uváděných děl už doma máte? Podělte se s námi v komentářích. :)Recenze
Nové spolupráce/knihy:
Rozhovory
SoutěžŽádné komentáře:

Okomentovat