Thriller z automobilového prostředí

Ač má začínající spisovatel Matěj Soukup dle informací z jeho webových stránek na svém kontě již dva příběhy, ani jeden z nich nedokončil a zůstaly v útrobách jeho počítače. Dnes vám však představíme jeho debut s názvem Výhra nad smrtí, který vyšel v únoru tohoto roku jako e-kniha u nakladatelství E-knihy jedou

Jedná se o novelu z automobilového prostředí, která je žánrově zařazena mezi thrillery a slibuje nejen závody rychlých aut, ale také boj o moc a přežití. Nebojím se napsat, že se objeví určitě i nějaký ten mafián. Ať už jste knihu stihli přečíst, nebo se na ni teprve chystáte, prozradím vám, že autor pracuje i na pokračování svého prvního počinu.Anotace: 
Když se bývalý závodník série NASCAR přistěhuje dva roky po nehodě, při níž málem přišel o život, do malého města, netuší, do čeho se zaplétá. Jeho nový domov žije pro něj neznámými typy závodů, a tak dosud mladý muž znovu usedá za volant. Město má ovšem svoji stinnou stránku. Ač na pozadí toho všeho jsou pořád jen automobilové závody, zuří zde nelítostný boj o moc, a díky snaze pomoci přátelům se tak nevědomky nechává zatáhnout do vzájemných soubojů pěti gangů, a musí se rozhodnout, na čí stranu se postaví. Ze začátku se zdá, že by se mu maléry mohly vyhýbat, ale s postupujícím časem zjišťuje, že ve městě plném závodníků, kteří se v krajním případě neštítí jiného soupeře zlikvidovat, nebude mít na růžích ustláno. Poslední bitva se kvapem blíží a Matthew s novými spojenci se musí připravit na boj o holé přežití.


✴ ✴ ✴Pokud vás autor, mimochodem letošní maturant, zaujal, mrkněte se i na jeho další webové stránky s názvem Deníček naděje národa aneb Dobrodružství tuctového studenta.


Co říkáte na tento debut? Nalákala vás anotace?Žádné komentáře:

Okomentovat