Romantický příběh z 19. století

Dnes vám představujeme už druhý titul od Katherine Luka. Vydala ho jako e-knihu u nakladatelství KKnihy.cz a nese název Lovec věna. Jedná se o román o úprku za láskou a odehrává se v Anglii krátce po skončení Napoleonských válek. Anotace slibuje nejen cestu za láskou, ale podle mě také intriky a vypočítavé jednání. Na spisovatelčiných webových stránkách si ostatně můžete přečíst také některé z kapitol této knihy. 


Anotace: 
Dva roky po konečné porážce Napoleona se panství Fallstone ocitne opět v krizi, a Fergusson Fleming, baron z Fallstone, hledá cestu, jak se z finančních problémů dostat.
Madelyn je dívka z dobré rodiny, která si zakládá na rodinném jménu i společenských konvencích, ale rozhodne se dát lásce přednost před vším ostatním.
Prchá z domu, aby se mohla vdát za tajného snoubence, ale svatba je jen začátek a před Madelyn náhle stojí otázka jak, a zda vůbec, dokáže žít s tím, koho si vzala.✴ ✴ ✴Pokud se chcete o tvorbě autorky dozvědět více, mrkněte na naše recenze k jejímu fantasy debutu Dračí princezna. Na výběr máte hned ze dvou – recenze Chensie a recenze Markéty Markovicsové.Četli jste Dračí nevěstu? A co Lovec věna, láká vás? 


Žádné komentáře:

Okomentovat