Pro všechny milovníky romantiky, parkouru, free runningu, tajemných kluků a žhavé lásky


Spisovatelku Petru Martiškovou už jsme vám na našem projektu představovali několikrát, protože jsme měli tu čest recenzovat její krásné knihy pro děti i romantický dívčí román. Nejpůsobivější na jejích dětských dílech je, že se drží starých dobrých hodnot a snaží se mladší generace navrátit k tomu, co jsme zbožňovali my i generace před námi. 

Její nejnovější titul pro děti se nazývá Hastrmanka Evelínka a zlatá rybka. Po dobrodružství s Hejkalkou, s autorčiným pohádkovým debutem, už na les děti nebudou pohlížet tak jako dříve, ale bude pro ně skýtat spousty kouzel. 

Talentovaná autorka svá díla vydává už pěknou řádku let a my jsme v předchozích článcích o její bibliotéce informovali. Já bych ráda poukázala na titul Sázka na lásku, což je dívčí román new adult žánru, který by klidně mohl konkurovat zahraniční tvorbě. 

Mám ohromnou radost, že na mě spisovatelka Petra Martišková nezapomněla a zaslala mi i svůj nejnovější dívčí román. Horká novinka vyšla u nakladatelství Alpress a rozhodně potěší všechny slečny i ženy, které hledají romantickou odpočinkovku. 


Anotace:
Mít za otce slavného herce není žádný med. Kvůli fanatikovi, který rodině vyhrožuje, musí Emma opustit své kamarády i školu a prchnout tisíce kilometrů daleko. To, co se zprvu jevilo jako nejhorší noční můra, je to nejlepší, co ji mohlo potkat. V Bostonu se totiž seznámí s Natem, nejkrásnějším klukem, jakého kdy viděla. Kdo je Nat doopravdy, Emma zatím netuší. 


✴ ✴ ✴Knižní trailer


Nemám vůbec žádnou obavu se do této knihy pustit. Autorka opravdu psát umí a já věřím, že si prožiju krásný a kvalitní románek, který ve mně určitě zanechá příjemný literární zážitek. 
Jakou knihu jste od Petry Martiškové četli vy? 
Dáváte přednost jejím pohádkám nebo titulům pro ženy?
2 komentáře:

  1. Knihu jsem tenhle týden nechala v knihovně :) Její obálka se mi moc plete s knihou Náhradní kluk :D Ale schválně si ji příště půjčím a vyzkouším, jestli to bude pěkné oddechové čtení :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já jsem se dneska už začetla a zatím se to čte fakt pěkně. Myslím, že to bude bezva romantická oddechovka. Sázka na lásku se mi taky moc líbila, takže věřím, že i Útěk za láskou si užiju. :) Petra Martišková si své čtenářky získat umí. :)

      Vymazat