Podruhé v akčním fantasy Lenky Dostálové!

Spisovatelka Lenka Dostálová mi v rámci kampaně na Startovači před vydáním zaslala recenzní elektronický výtisk druhého dílu své akční série Projekt Alfa. Na útěku bylo už trochu jiné, protože hlavní hrdinka Layla věděla, kým ve skutečnosti je a i já jsem měla jistá očekávání. 

Musím uznat, že debutový román V pasti byl opravdu neotřelý, zajímavý a hlavně netradiční v tom, že se netýkal romantické zápletky, což v dnešní době je opravdu zvláštní. Většina autorů do svých děl lásku a romantiku zapracuje, ale Lenka Dostálová se rozhodla jít v tomto směru proti proudu a nemyslím si, že by jí to nějak uškodilo. Ba naopak potěším všechny čtenáře, kteří se miliskující atmosféře chtějí vyhnout, že ani v druhém díle Lenka nepolevila a zaměřila se především na akční děj hodný Bruce Leeho. 

Podpořte svou oblíbenou sérii a získejte i druhý díl do své knihovničky! Více informací o románu Projekt Alfa: Na útěku se dozvíte v našem projektu Podpořte Projekt Alfa! 

Zdroj


Anotace:
Mám tři cíle.

1. Zůstat naživu
2. Nenechat se chytit
3. Zničit Guntega a jeho program
Nejsem si jistá, co z toho bude nejtěžší.

Vždycky jsem si myslela, že můj život je perfektní. Alespoň do okamžiku, než jsem zjistila, že ho jeden člověk zmršil ještě dřív, než jsem se narodila. Když v sedmnácti zjistíte, že vaše DNA je z části dílem vědců, dokáže vám to zkazit náladu. A to hodně. Zvlášť když kvůli tomu pravděpodobně zemřete. Než jsem se s tím dokázala smířit, dostala jsem se do rukou člověka, který to všechno způsobil, a příjemné seznámení to zrovna nebylo. Teď se mi však podařilo utéct. A jsem připravená mu znepříjemnit život, jak nejvíc to jen půjde. Budu s tím však potřebovat pomoct...

Laylin život se změnil ze dne na den. Už není tou samou bezstarostnou a naivní holkou, co dřív. Musela se naučit, jak bojovat a přežít. Teď má v plánu se pomstít a zničit Guntega a jeho výzkumný program, aby ji už nikdy neohrožoval a ona se mohla vrátit ke svému životu. Ví, že není jediná z řady alfa, komu se podařilo přežít. Klíč, který by se v nich mohl ukrývat, a jenž by mohl Guntegovi poskytnout neporazitelnou armádu, se mu nikdy nesmí dostat do rukou, a tak je odhodlaná najít ostatní dřív než on.Líbil se vám první díl Projekt Alfa: V pasti?


Jaké sérii Lenky Dostálové dáváte přednost?
Žádné komentáře:

Okomentovat