Fantasy s ženskou hrdinkou

A máme tady další knihu! Představuji vám Erian od Petra Malicha. Anotace vypadá víc než slibně a já už se těším, až se do příběhu Erian začtu. Název knihy, potažmo jméno hlavní hrdinky je podle mě velmi libozvučné, mazlivé, i když …s ní samotnou se život příliš nemazlí. Taky jste tak zvědaví, jakými cestami se bude příběh ubírat? Přečtěte si anotaci.

Petr Malich tuto fantasy vydal v roce 2015 jako svou prvotinu, a to prostřednictvím internetového nakladatelství a knihkupectví Má Kniha.cz. Dostupná je pouze ve formě e-knihy. Příběh bude dle mého tajemný a akční a doufám, že to ta holka (rozuměj Erian) všem pořádně nandá.

Mrkněte na obálku, je naprosto luxusní, já se zamilovala. Vím, vím, je to povrchní, ale posuďte sami, není překrásná?


Anotace:
Erianin poklidný život se převrátí naruby, když je její otec zavražděn a jeho vrahové chtějí dostat i Erian, kterou otcovo přání žene na druhý kontinent za jejím strýcem. Ten ji má ochránit a objasnit i důvod, proč chtějí hlavně ji. Společně se svým průvodcem a ochráncem, zlodějem Inalisem, se jí daří dostat ze všech pokusů o její vraždu. Ovšem až do chvíle, kdy se stane terčem celé město, v němž oba štvanci přebývají. V tu chvíli je odhaleno tajemství, které ohrožuje Erian, její přátele, i celý kontinent. Dokáží zastavit ohrožení jejich světa, nebo je čeká smrt? 

Nakladatelství: Má kniha.cz
Rok vydání: 2015
Žánr: Fantasy
Počet stran: 297
Formát: e-kniha (PDF, ePub, MOBI)


A já teď jdu číst, abych vám mohla napsat recenzi.

Přečte si knihu někdo se mnou?


Recenzentka Veru

2 komentáře: