Třetí výběrové řízení

A máme za sebou již dvě výběrová řízení. Těší nás, že máte takový zájem pomáhat českých autorům a rozšířit česká literární díla mezi čtenáře. Vaší pomoci si vážíme! A v případě, že stále chcete pomáhat, je zde třetí výběrové řízení o knihu, kterou jsem recenzovala já sama. Ovšem mně moc nesedla, a tak jsme se s autorkou domluvily na tom, že bychom její dílo poslaly dál a uvidíme, jaký názor na to bude mít jiný recenzent. :o)

Knihy, které od nás ve výběrovém řízení získáváte, jsou buďto námi zakoupené, nebo jde o recenzní výtisky, kterým bychom rády daly šanci, přestože nám kupříkladu nesedly žánrově. Vše je se souhlasem samotných autorů. 

Pokud vás vybereme, knihy si můžete ponechat a nebo v případě, že chcete pomáhat i nadále, ji můžete zaslat dál. Jen nás o tom stačí informovat. Uděláme nové výběrové řízení a putovní kniha půjde k novému recenzentovi a tím se zas dostane mezi další české čtenáře. Pomáháme české literární scéně! Jedete v tom s námi? :o)

Chcete-li se účastnit, prosím, pročtěte si pečlivě naše podmínkyVýběrové řízení trvá od 18. 10. do 23. 10. (23:59)

Něco si přej! - Tereza Barvíková


Anotace: 
Když mají dva náctiletí sourozenci hádek svých rodičů dost, nepřejí si nic jiného, než někam zmizet. Nikdy by je však nenapadlo, že se jejich přání může stát skutečností. Ellie a její mladší bratr Oliver se přemisťují v čase zpátky do minulosti. Z povzdálí přihlížejí mnoha historickým milníkům a setkávají se se zajímavými lidmi. Přesto, že se s každým skokem vzdalují svému původnímu životu, snaží se za každou cenu dostat zpátky domů. Mohou vůbec přežít dva mladiství v úplně jiné době? Jak ovlivní jejich touhu po domově půvabná vesničanka Leonie? A jak silné je sourozenecké pouto? 

Nakladatelství: Nová Forma
Rok vydání: 2016
Žánr: Dobrodružství, Sci-fi a fantasy
Počet stran: 160
Vazba: brožovaná
Máte-li o tento recenzní výtisk zájem, napište nám do komentáře svůj odkaz na blog/web a zda máte rádi nenáročnou odpočinkovou literaturu.
4 komentáře:

 1. Rozhodne mam.Jsou totiz narocne pribehy, ktere moji hllavu tak unavy, ze si pak rada prectu neco lehkeho. Jinak anotace knihy uz me nalakala pred nejakym casem, jen na ni vzdy zapomenu nez mi prijdou susne abych si ji konecne poridila. :-D Tak to se mnou byva. :-D http://knihomolkanamaterske.blogspot.cz/?m=1

  OdpovědětVymazat
 2. Souhlasím se slečnou Evou. Taky mám ráda, když po nějakém náročném říběhu vezmu do roky něco nenáročného, ale přiom čtivého :) http://terezasbibliotheca.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. Nenáročná odpočinková literatura je ze všech nejlepší. Nejčastěji čtu z toho důvodu, abych se odreagovala, a proto vezmu do ruky nějakou nenáročnou knihu. Ale knížka mě musí zaujmout svou anotací, abych věděla, že i když je odpočinková má velmi nápaditý příběh. Anotace knížky Něco si přej, mě naprosto uhranula! Jsem totiž velká milovnice knih s tématem cestou v čase, a proto jsem si jistá, že tahle kniha je přesně něco pro mne. Pár knih s tématem "nečekanou cestou do minulosti" už jsem četla a všechny jsem si naprosto zamilovala. Ale žádná z nich nebyla od českého autora, a proto toužím po této knize. Tuhle knížku si prostě musím přečíst!
  Odkaz na můj blog: http://alyssana.blog.cz/
  A ještě chci dodat, že váš projekt na podporu českých autorů je velmi dobrý nápad a velmi ráda bych se do něj zapojila.

  OdpovědětVymazat
 4. Můj web : http://www.kniznisen.simplesite.com ,ale stěhují na http://www.kniznisen.blogspot.cz

  Takovou literaturu miluju. O tom svědčí i moje vášeň k Young-adult kniham. Navíc já osobně si lehký,avšak obsahove plný dej vyvchutnam mnohem více,než ten,u kterého se musím hrozně moc soustredit,protože je to těžce napsané nebo to prostě a jednoduše už nepatří do kategorie "odpočinkové" četby :)

  OdpovědětVymazat