Paranormal romance

Znáte českou začínající autorku Leonu Škodovou? Nedávno vydala e-knihu Snoubení tmou, která mě opravdu zaujala. Snoubení tmou je kniha fantasy žánru, paranormal romance a young adult pro všechny fanoušky Vampírské akademie, Stmívání, Mercedes Thompson, Bratrstva černé dýky, Navždy, Andělů a tak dále. 

O mně víte, že jsem naprosto fanatickou fanynkou série Bratrstvo černé dýky (J. R. Ward), a tak jsem samozřejmě neváhala ani chvíli a těší mě, že mám možnost knihu Snoubení tmou pro autorku Leonu Škodovou zrecenzovat a představit vám ji! 

Pokud byste se o knize i autorce chtěli dozvědět více, najdete ji na Fb stránce, blogu Snoubení tmou, nebo přímo na serverech, kde je kniha ke koupi


Anotace: 
Není výjimečná. O nějakém zvláštním daru se dá pochybovat. A rozhodně nehrozí, že jako jediná zachrání svět. Což je dost mizerná kombinace pro začátek obrovského temného dobrodružství. Na druhou stranu, nestačí, že jsou snad v nepořádku všichni kolem ní?
"Každý se snaží vdechnout svým příběhům život. Mně o to nejde. Já to jen potřebuju někomu říct. Být vypravěčem nutně neznamená dožít se konce. Některé věci tě změní. Jiné tě zabijou. Někdy v tom není žádný rozdíl.
Jsem Claire Elliotová. A takhle nějak se to tehdy stalo."

Nakladatelství: Skleněný můstek
Rok vydání: 2016
Žánr: paranormal romance, young adult, sci-fi a fantasy
Počet stran: 296
Formát e-knihy: PDF


Co na knihu říkáte? Dáte jí šanci? Máte rádi upířiny? Žádné komentáře:

Okomentovat