Kontroverzní román

Nějaký ten pátek zpět jsem měla, stejně jako spousty dalších blogerů, možnost přečíst si úryvek z velmi neobvyklého kontroverzního románu Panský klub od začínajícího českého autora Daniela Kapči.

Jelikož mě takové věci velmi lákají, kniha mě samozřejmě zaujala. Ukázka mě hodně oslovila a nebylo tedy divu, že jsem se s autorem začala domlouvat i na budoucí spolupráci. Díky tomu jsem měla možnost samotného Daniela Kapču poznat, spřátelit se a občas ho trochu pozlobit, když jeho fantazie překračovala meze. :o))


Dan říkal, že si to užiju. Tak jsem se náležitě připravila. ,o))


Daniel Kapča má opravdu působivou fantazii a z toho důvodu se na Panský klub víc než těším. Věřím, že to bude bašta pro devianty všeho druhu. Zejména to nejspíš potěší všechny skryté nekrofily. Snad Panský klub uspokojí všechny mé zvrácené touhy. :o))

Určitě si o tomto díle přečtěte více na stránce Panského klubu nebo jej navštivte na Facebooku. Ukázka vás navnadí nebo odradí, ale v každém případě budete šokováni. :o)


Panský klub - Daniel Kapča

Anotace:
Dominik a Robert provozují luxusní Panský klub, který se drží jediné zásady, "Náš zákazník, náš Pán". Lilian Ganonová, mladá a zhýčkaná nezbednice, k tomu nevlastní dcera kandidáta na prezidenta, okusí tuto zásadu na vlastní kůži. Celý její svět se rázem převrátí vzhůru nohama, když se jednoho dne nedobrovolně ocitne v klubu a je nucena projít výcvikem na Společnici, aby byla následně doručena zákazníkovi. V ten samý moment se rozjede doslova hra o přežití a není vůbec jisté, jestli se jí podaří dostat pryč. Ve světě, ve kterém je lidstvo postihnuto nemocí, která zabraňuje rozkladu mrtvol a morálka lidstva je na svém absolutním minimu, není jisté absolutně nic.

Panský klub je příběh odehrávající se v brutálním a zvráceném světě, ve kterém je hlavním uměleckým směrem Nekrotismus a sexuální touhy nabývají těch nejbizarnějších podob. A byť k tomu název svádí, rozhodně neočekávejte, že v rukou držíte erotický román, po kterém se budete červenat až za ušima. Na takové něžnosti není v Panském klubu místo.

Pokud jste si mysleli, že jste již viděli a četli vše a nic Vás již nedokáže překvapit či šokovat, Panský klub Vás donutí tento názor přehodnotit.

Rok vydání: 2016
Žánr: Literatura česká, Erotika
Počet stran: 344

Chystáte se na tuto netradiční četbu? :o)
11 komentářů:

 1. Tak jak to máš vyfocené to doopravdy nemá chybu :-D Já už mám přečteno a myslím, že se máš doopravdy na co těšit :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pořád jsem bloumala nad tím, jak tuto knihu fotograficky vystihnout a po přečtení uvidím, zda se mi to povedlo. :o)) Já se k ní bohužel dostanu později, před Panským klubem mám ještě spousty jiné četby, kterou jsem slíbila zrecenzovat, ale věřím, že to pro mě bude opravdu neobvyklé. Fakt jsem zvědavá. :o)) Kdybych ji pro Dana nerecenzovala, hned bych za tebou běžela kvůli spoilerům. Takhle nemůžu. To je peklo. XD

   Vymazat
  2. Jo to znám :-D Taky se obloukem vyhýbám recenzím knih, které mám napsat i když to ve mně cuká :-D .. Myslím si, že by tě mohla bavit, já jsem s Panským klubem trávila dvě odpoledne a to jen díky tomu, že jsem neměla čas :-)

   Vymazat
  3. Dan sliboval, že si to užiju, tak doufám, že nezklame, jinak uvidí. XDDD Ne, já myslím, že to, co od toho očekávám, to určitě splní. Takové kontroverzní čtivo člověk nečte každý den, takže myslím, že to bude něco pro mě. :o)

   Vymazat
 2. Jsem na 150.stránce a zatím spokojenost, autor má nesmírno fantazii, že :D
  Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta jeho fantazie mě zaujala už při čtení ukázky. Tím si mě získal. Na tu se vážně ohromně těším. :o)

   Vymazat
 3. Jeto výborná kniha, a už po tisící, nic takového jsem nikdy nečetla. :-) Jinak fotky super, já chtěla použít tanga, ale pak stydlivost zasáhla. :-D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. XDDD Tak to by bylo hodně zajímavý a svý.

   Vymazat
  2. Ani nechtějte vědět, co jsem tam chtěla dát já :D Ještě bych vypadala jak úchyl :D
   Katy

   Vymazat
 4. Také mám knihu doma a jsem zvědavá jak dopadne..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak ji potom společně rozebreme, až ji budeme mít přečtenou. ,o))

   Vymazat