Romantický román

Naše poslání i nejdůležitější projekt, který Wish ze Světa mezi řádky vymyslela, má možnost podpořit autorku Lucii Kantorovou, která nás nedávno oslovila. 


Díky této spolupráci Vás čeká úryvek z knihy, která nás zaujala obě, takže si ji nejspíš také obě přečteme. ,o) Minimálně jedna recenze bude určitě, protože toho máme opravdu moc, ať už se to týká Podpory českých autorů nebo samotného Světa mezi řádky a rády bychom se věnovaly oběma. 
Po zrecenzování Vás potěšíme rozhovorem s autorkou Luckou Kantorovou. Samozřejmě nebudou chybět knižní tipy. ,o) 

A nyní se již podíváme na knihu, kterou nám autorka s důvěrou zaslala. ,o)

Vážíme si důvěry, kterou v nás autoři vkládají a děkujeme za jejich recenzní výtisky, díky kterým máme možnost vám představit české knihy, které by určitě byla škoda neznat! 

Nadějné vyhlídky - Lucie KantorováAnotace: 
Kristýna začala cestovat, aby utekla před bolestivými vzpomínkami. Ani tři roky po úmrtí svého milovaného manžela však není srovnaná se situací, do níž se dostala. Pečlivě si udržuje masku lhostejnosti a nikoho k sobě blíž nepustí. Vše se pomalu mění. Až díky Gabrielovi a Lucy se Kristýna vzpamatovává a probouzí z netečnosti. Je ale rozpolcená mezi navracející se silou k životu a pocitem zrazení. Dokáže se smířit s minulostí? Zvládne se znovu postavit na nohy a být šťastná? Nadějné vyhlídky jsou typickým romantickým příběhem. 

Nakladatelství: Lekmoty
Rok vydání: 2015
Žánr: Romány, Literatura česká
Počet stran: 189
Formát eknihy: PDF

Zaujala Vás kniha? Nebo už jste ji dokonce četli? ,o)


1 komentář: