Young Adult Fantasy

Oslovila nás česká autorka Lenka Dostálová, které se podařilo svou prvotinu vydat u nakladatelství Fragment, na jejichž stránkách jsem také její knihu zahlédla a zaujala mě už obálkou. :o)

Proto je pro mě velmi milým překvapením, že nám autorka svou knihu zaslala v recenzním e-výtisku a dokonce přemýšlí i nad tím, že by nám věnovala svůj výtisk i do autorské soutěže pro vás - své čtenáře!

A o které knize je vlastně řeč? Jistě už jste o ní zaslechli.

První díl série Projekt Alfa s názvem V pasti (zakoupit) má velmi lákavou a nápaditou anotaci. Autorka Lenka Dostálová se vrhla na žánr fantasy - Young Adult, který moc ráda čtu. Pokud toužíte přečíst si něco z její tvorby, na internetu jsou volně k přečtení její básně. 

V pasti je letošní novinka, na kterou se velmi těším! Mrkněte na anotaci a pochopíte proč. :o) 


Projekt Alfa - V pasti - Lenka Dostálová
Anotace: 
Strhující příběh dospívající hrdinky plný zvratů, akce a nových odhalení.

Layla celkem klidně proplouvá životem. Studuje taneční školu a jediné problémy, které řeší, jsou úkoly a otravná spolužačka. Jednoho dne však zkolabuje. Sama a zmatená se ocitne v nemocnici. Doktoři netuší, proč skoro zemřela a co se jí vlastně stalo. Rychle se zotavuje, její smysly se však nepřirozeně zostřují. Když je rozrušená, začínají se kolem ní dít podivné věci. 

Když se ji z nemocnice pokusí odvést neznámy muž, její svět se obrátí vzhůru nohama. Je vržena do víru událostí, které od základů změní její život.

Co se děje s jejím tělem? Proč se musí skrývat a bát se o svůj život? 

Vždycky jsem si myslela, že vím, kdo jsem. Ještě nikdy jsem se tolik nemýlila…Nakladatelství: Fragment
Rok vydání: 2016
Žánr: Literatura česká, Sci-fi a fantasy, Pro děti a mládež, Young Adult
Ze série: Projekt Alfa (1)
Počet stran: 232

Nalákala vás kniha stejně jako mě?
Už jste ji četli nebo se teprve chystáte? 


8 komentářů: