První výběrové řízení - recenzní výtisk


VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ UKONČENO

Podmínka pro účast ve výběrovém řízení: 18 let

Další podmínky spolupráce
Velké holky a sex - Helena a Klaudie Kamarádky z Letné
Anotace:
Odvážné? Provokativní? Zábavné? Poučné? Určitě všechny tyhle charakteristiky snesou příběhy vyprávěné v knize Velké holky a sex. A co je nejdůležitější: často při čtení budete mít pocit, že jsou vaše vlastní. Vždyť která žena neřeší, jak najít a poznat toho pravého? Anebo jak se vyhnout manželskému stereotypu. Jak najít chvíli pro sebe, když je na všechno sama a doma na ní nečeká nikdo jiný než dorůstající děti. Jak v náruživém milenci včas odhalit naprosto nevhodného budoucího manžela. Jak se vyrovnat s vlastním selháním. Nebo se zradou někoho, komu věřila. Anebo jen, jak si užít božský sex.

Ale pozor: šanci přečíst si Velké holky a sex mají i muži. Potom snad konečně pochopí, jak o nich ženy smýšlejí a co od nich čekají. Co je na nich přitahuje a co odpuzuje. Vlastně každý muž, který nechce, aby mu ujel vlak, by měl být poznatky z téhle knihy vybavený.

Možná jste už pochopili, že autorky Helena a Klaudie se nezastavily před ničím. Asi proto chtějí zůstat v utajení. Někdy to totiž s odvahou snad až přehánějí…

Nakladatelství: Práh
Rok vydání: 2011
Žánr: Povídky, Literatura česká
Počet stran: 160
Vazba knihy: Vázaná

ISBN: 978-80-7252-351-1O autorkách:
Helena, 39 let - Rozvedená matka dvou dětí, které jí přerůstají přes hlavu. Děsí ji nadcházející čtyřicítka, a tak se snaží užít si života, dokud to jde. Miluje snídaně do postele, svoji práci a sex.

Klaudie, 34 let - Svobodná, někdy až moc. Perfekcionistka, která chce všechno – skvělou práci, partnera i děti. Jenže s nikým dlouho nevydrží. Dokud nepotká jednoho, který se zpočátku vůbec, ale vůbec nezdá perfektní... Miluje čerstvý chleba s máslem, svoji práci a sex.Když se hlásíte o recenzní výtisk v rámci #podporujemečeskéautory, počítáme, že projekt sledujete, abyste o českých autorech měli přehled.Máte-li zájem, napište nám do komentářů svůj odkaz na blog a čím vás kniha nalákala.


6 komentářů:

 1. http://myslenkovnik.blog.cz/
  Z popisku mi kniha zní trochu jako česká Bridget Jones s nádechem Pawlowské, což je určitě můj šálek kávy. Každopádně jako něco, co bych si koupila i sama za sebe. A přehánění s odvahou? Božínku, to zní slibně.

  OdpovědětVymazat
 2. http://book-is-my-love.blogspot.cz
  Podle anotace vypadá, že půjde o netradiční knížku s velkou dávkou humoru, která je jako určená pro čtenářky na volné chvíle. Hodně mi připomíná knihy Nicka Spaldinga, které se mi svým humorem a nápadem velmi líbily, tak proč nezkusit i tuto knihu. :)

  OdpovědětVymazat
 3. http://martaskova.blogspot.cz
  Anotace zní báječně. Příběhy žen čtu moc ráda, tak bych ráda přečetla i tuto knihu.

  OdpovědětVymazat
 4. Bilbovy-knihy.blogspot.cz
  Musim se priznat,ze dimy Vam jsem dala sanci i dnesnim ceskym autorum a zatim se nezklamala.
  Kniha se miibi,protoze je to spise tema,ktere si predstavuju ze se ho ujme americka autorka a vznikne typicka lovestory. Chtela bych si tedy precist i ceskou verzi.

  OdpovědětVymazat
 5. http://pinkyvknihach.blogspot.cz/

  Souhlasím s My book world :-) Taky mne při čtení jako první napadly Spaldingovy knihy. Humor a sex ruku v ruce, proč knihu nezkusit ? Ráda se pobavím :-)

  OdpovědětVymazat
 6. http://zijemhudbou.blog cz
  Miluji odjevování nových autorů a jejich knih! Když čtu knihy českých autorů, zaměřuji se zejména o styl jejich psaní, o to, co je pro autora typické. Anotace mě velmi zaujala, proto bych ráda zjistila, čím mě tato kniha neznámých autorek obohatí.

  OdpovědětVymazat