Pohádky

Máte rádi pohádky? Já a můj syn ano a tak, když mi přišel dotaz, zda bychom neměly zájem o recenzní e-výtisk, ráda jsem přijala.

Takže všem, kteří se občas chtějí ztratit ve světě pohádek nebo předčítat svým nejmenším láskám, bych ráda představila knihu Pohádky z tátovy hlavy - 37 pohádek s poučením od českého autora Stanislava Chromčáka. 

Je pravda, že e-kniha děti tolik nezajímá, protože si ji nemohou osahat a opatlat podle svého. Nemohou ji tisknout k hrudníčku a mazlit se s ní, ale při předčítání se jim určitě budou líbit krásné ilustrace u každé pohádky.

Stačí mi pozorovat synka, když mi řekne, že chce předčítat a přinese si s sebou vybranou knížku. Posadí se ke mně a společně utečeme do pohádkového světa. Těším se, až mu budu předčítat z těchto pohádek a uvidím, jak se na ně bude tvářit. Musím podotknout, že synovi jsou dva roky a čteme každý den, takže recenzi ke knize sám ještě nenapíše, ale to za něj zařídí maminka... :o))

Mně osobně se nápad pohádek, které pro své milované vymyslel tatínek, moc líbí a jsem zvědavá, jak to pan Chromčák pojal. Pokud se chcete podívat, co mě čeká, autor čtenářům předkládá k přečtení ukázky z knihy.

Tak se společně pojďme se mrknout na anotaci! :o)

Anotace: 
Kniha přináší pořádnou dávku rodičovské munice. Obsahuje 37 pohádek pro děvčata i kluky ve věku zhruba 3-7 let.
Pohádek krátkých, které oceníte všude tam, kde se nehodí rozečítat dlouhé příběhy - před spaním, na cestách nebo třeba v čekárně u doktora. Příběhy vycházejí ze skutečných životních situací, dobře skončí a kromě zábavy přinášejí i poučení. Čtením těchto pohádek tak můžete své děti rozvíjet a zároveň získáváte inspiraci k rozhovorům o věcech, na kterých záleží. Kniha je doplněna třiceti sedmi ručně kreslenými ilustracemi.
Pohádky pocházejí od otce tří dětí. Vznikaly nejčastěji při uspávání nebo v situacích, kdy bylo potřeba děti rychle zabavit a zaujmout. 

Nakladatelství: Stanislav Chromčák
Rok vydání: 2016
Vydání originálu: 2016
Žánr: Pohádky
Formát e-knihy: AZW, EPUB, MOBI, PDFZaujaly vás pohádky? 
Těšte se na recenzi. Budeme se synem postupně pročítat, takže se zanedlouho jistě dočkáte recenze a pak už je jen na vás, zda si knihu pořídite a budete předčítat svým ratolestem. ,o)Žádné komentáře:

Okomentovat