Odpočinkové čtivo pro dívky i ženy

Na začátku srpna nás oslovila začínající autorka Jana Nováková, jíž nedávno vyšla její prvotina Ze života blbky, kterou se jí podařilo vydat díky finanční podpoře v projektu na crownfundingovém Startovači. Vydat knížku není jen tak. Pokud nemáte nakladatele, který vám může a je ochotný pokrýt náklady (případně sponzora či altruistického šílence), a vy netoužíte jen po pár výtiscích pro své nejbližší, vždycky je to značný zásah do rozpočtu. A nejde jen o knížky. Každý nápad něco stojí a díky podobným serverům jako je právě Startovač nebo třeba HitHit, si můžete splnit sen, pokud ostatní zaujmete a přesvědčíte, že právě ten váš za to stojí. :)

Knížka Jany Novákové má i samostatné webové stránky Ze života blbky, kde si kromě knížky můžete objednat také stylové propagační předměty jako zrcátko s nápisem "Jsem blbka", nebo otvírám "Žiju s blbkou". :)) Plusem určitě je, že autorka nabízí svoje dílo také v elektronické podobě a fanouškům FB stránky Ze života blbky slevu na brožované vydání.


Anotace:
Míváte někdy den blbec, kdy si říkáte, že tohle se může stát jen vám? Sníte o něčem či o někom a když to něco či někoho dostanete, tak zjistíte, že chcete něco úplně jiného? Zamilujete se nepochopitelně do naprosto nevhodného partnera a po čase si říkáte, kam jste dali oči a mozek? Přesně takové situace zažívá mladá dívka, která si své trapasy a životní eskapády zapisuje do deníku. Možná si ho vede pro to, aby si později připomínala své zážitky a partnery. Možná ho píše proto, aby mohla uspokojit vaši touhu zasmát se cizímu neštěstí.Mě osobně nadchlo grafické zpracování. Deník vypadá opravdu autenticky a stylově. Řekla bych, že pokud hledáte ideální čtení na léto, mohla by pro vás být tahle knížka to pravé ořechové. Už se těším, až se do ní začtu. :) P. S. Dostala jsem k ní také "blbkovskou" záložku!

Zdroj

Tak co? Nalákala jsem vás? Nebo autorku už dávno znáte? :)

5 komentářů:

 1. Nalákala. Vypadáta to úžasně. Ty kresby a název. Láska na první pohled :D Katy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A další kresby jsou i v knížce, takže ji suprově oživujou. Moc mě těší, že ses takhle zaláskovala. :D

   Vymazat
 2. Jo, nalákala :) jdu se podívat na ty webovky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě koukni. Jana tam má vyfocený už i hrníčky a plátěnou tašku, tak třeba časem rozšíří nabídku. :)

   Vymazat
 3. Bože, tak to vypadá naprosto fantasticky, hned jdu kouknout na uvedené stránky! Díky za tip! A dávám odběr, kdyby tě i můj blog zaujal, budu ráda, když mě budeš sledovat také :)

  GIVEAWAY O LUXUSNÍ NÁRAMKY | BLOND SITE

  OdpovědětVymazat