Neobyčejné povídky z obyčejného života

Do Světa mezi řádky nám přišly tři výtisky knihy Doteky života s nádhernou obálkou od autorky Barbory Dvorecké, která nás sama vyhledala za účelem zapojení se do projektu Podpora (začínajících) českých autorů.

Jsme velmi rády, protože ačkoliv jsme ještě knihu nečetly, ihned nás okouzlila kresba na obalu. Ono to z fotografií bohužel tak nevyznívá, ale když knihu držím nyní v ruce a prohlížím si ji ze všech stran... Jsem okouzlena. Je to jednoduchá obálka a přesto plná emocí. Studuji jednotlivé tahy tužkou a cítím to knižní kouzlo. Přesně takhle to má být.

S Wish máme moc rády takové ilustrace a dokážeme je ocenit. Ilustrátorka Iveta Autratová si na nich dala opravdu záležet. 
Nejvíc mě při prolistování nadchlo, že ilustrace jsou i uvnitř knihy. Je to nádherné! Ty budou úžasně dotvářet kouzelnou atmosféru autorčiných emotivních příběhů! Kresby jsou moc krásné, některé Vám ukážeme v recenzi, ale plně doporučuju prohlédnout si je naživo, až knihu budete držet ve svých dlaních. Má to moc a to jsem se ještě ani nezačetla. 

K recenznímu příspěvku nám také přišel krátký dopis od samotné autorky a vizitka. Snad paní Dvorecké nebude vadit, ale bude to moje speciální záložka jen pro tuto knihu.
Nemohu slíbit, že v nejbližší době se na knihu vrhnu, i když bych moc chtěla, protože pořadí recenzních výtisků je nelítostné. Ale do konce prázdnin si myslím, že se recenzí dočkáte. 

A nakonec velký bonus pro všechny čtenáře od Barbory Dvorecké. Rozhodla se potěšit vás tím nejlepším způsobem a jeden zaslaný výtisk bude patřit do soutěže! Je to od ní velmi krásné gesto vůči svým čtenářům. Soutěž bude někdy po recenzích knihy, na podrobnostech se s autorkou ještě domluvíme. Rozhodně se nemusíte obávat, že byste o šanci, zasoutěžit si o DOTEKY ŽIVOTA, přišli. ,o)

Tímto děkujeme za začínající spolupráci, těšíme se na knihu a svět, který nám představí. Doteky života - Barbora Dvorecká
Anotace: 
Kolikrát musí člověk utíkat před rozzuřeným býkem, nabrat si močůvku do bot nebo spadnout z koně, než usoudí, že je čas změnit zaměstnání? Jak chytá zloděje nešikovný detektiv? Kolik lásky potřebuje týraný pes, aby znovu začal věřit lidem, jak se jezdí kamionem s ohařem, vyjednává s počítačem nebo zavařuje dýně, a proč někdo vždycky najde zvíře - o tomhle všem vypráví příběhy autorky, žijící na šumavské samotě.

Příběhy plné smíchu i bolesti vás pobaví, dojmou a přesvědčí, že i obyčejném životě se dějí neobyčejné věci.

Nakladatelství: Klika
Rok vydání: 2015
Žánr: Romány, Literatura česká
Počet stran: 168


Zaujala Vás kniha?
Nás hned na první pohled! :o)

4 komentáře: