Dobrodružná fantasy

Je mi ctí, že mohu představit letošní novinku Něco si přej! od české autorky Terezy Barvíkové.

Autorka nám sama napsala ohledně projektu Podpora (začínajících) českých autorů a zapojila se posláním šesti  výtisků své knihy. Ano, čtete správně. Šest výtisků... Jeden recenzní pro mě a pět dodala pro své čtenáře, kterým chce udělat radost. Velmi krásné gesto, protože díky Tereze Barvíkové budete mít možnost vyhrát tyto lákavé knihy v soutěži na našem blogu! Vše bude na domluvě se samotnou autorkou, ale dočkáte se. Těšte se. ,o)
Já osobně se velmi těším na knihu Něco si přej!, protože anotace je moc zajímavá. Posuďte sami! ,o) A nezapomeňte se mrknout na profil Terezy Barvíkové, abyste měli přehled o nových informacích. ,o)Něco si přej - Tereza Barvíková
Anotace:
Když mají dva náctiletí sourozenci hádek svých rodičů dost, nepřejí si nic jiného, než někam zmizet. Nikdy by je však nenapadlo, že se jejich přání může stát skutečností. Ellie a její mladší bratr Oliver se přemisťují v čase zpátky do minulosti. Z povzdálí přihlížejí mnoha historickým milníkům a setkávají se se zajímavými lidmi. Přesto, že se s každým skokem vzdalují svému původnímu životu, snaží se za každou cenu dostat zpátky domů. Mohou vůbec přežít dva mladiství v úplně jiné době? Jak ovlivní jejich touhu po domově půvabná vesničanka Leonie? A jak silné je sourozenecké pouto?

Nakladatelství: Nová Forma
Rok vydání: 2016
Žánr: Dobrodružné, Sci-fi a fantasy
Počet stran: 160
Už se těším, až si knihu přečtu a předám vám bližší informace. 
Také si toužíte knihu přečíst? :o)

Žádné komentáře:

Okomentovat