SOUTĚŽ o cestopis Sabagiro už ne!

U nakladatelství Klika letos vyšel zajímavý cestopis autora a milovníka Martina Surovce, který se rozhodl své čtenáře prostřednictvím projektu Čteme české autory obdarovat třemi výtisky novinky Sabagiro už ne (recenze)! 
Anotace:
Flegmatik Šupl a perfekcionista Martin se rozhodnou vyrazit třiadvacetiletou Škodou Forman na velkou výpravu. Směřují do míst, kam jim české velvyslanectví v Moskvě důrazně nedoporučilo jezdit. Aby toho nebylo málo, přiberou do party úplně cizího kluka z internetu, protože se to ve třech lépe táhne (a taky platí).

Během cesty vyjde najevo, že ani tři páry rukou nestačí na to, aby odtlačily auto z vyprahlé pustiny, a ani troje oči nevypátrají peněženku ztracenou na území zkorumpovaných policajtů. Dobrodruzi se sice vyhnou válečnému Donbasu, ale přesto je v noci překvapí nedaleká střelba ze samopalu.

Jakmile však opustí Rusko, všechno se změní. V Gruzii klukům okamžitě učarují majestátní scenérie Velkého Kavkazu a přivítají je místní lidé s neutuchající touhou nezištně druhým pomoci a náležitě je pohostit. Zdá se, že nebezpečí pominulo… Nebo ne?

Tři z vás mají možnost vyhrát Sabagiro už ne! s autogramem! 

Kdybyste dostali 100 tisíc korun a museli je utratit za cestování, kam byste se vydali a proč?Podmínky soutěže: 
 • Soutěž trvá od 18. 11. 2019 do 24. 11. 2019.
 • Soutěže se mohou účastnit čtenáři s doručovací adresou v ČR. 
 • Výhry do soutěže věnoval autor Martin Surovec, který také tituly rozesílá. Autorovi děkujeme také za poskytnutí fotografií. 
 • Losování proběhne prostřednictvím online generátoru náhodných čísel. 
 • Pokud se výherce do 72 hodin od vyhlášení výsledků o svou výhru nepřihlásí, losování proběhne znovu.
 • Autor má přátelskou prosbu. Rád by, aby výherci po přečtení knihy k titulu kdekoliv na internetu: databzeknih.cz, cbdb.cz, megaknihy.cz, atd. napsali alespoň krátký komentář a zanechali hodnocení. 


2 komentáře:

 1. Já bych odjela na Borneo nebo Nový Zéland

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíte psát své odpovědi pod soutěžní příspěvek na našem FB, jinak vás nemůžeme počítat mezi účastníky soutěže. https://www.facebook.com/ctemeceskeautory/photos/a.1420015821347998/3120084404674456/?type=3&theater

   Smazat