Měsíční shrnutí - Listopad

Na projektu jsme se listopadové sychravé počasí snažily rozehnat hřejivostí knižních příběhů. Mimo recenzí, knižních ukázek a článků jsme vás potěšily také soutěžemi. Svátek Všech svatých jsme oslavily soutěží a tak to pokračovalo dál, až se seznam soutěží vyšplhal na čtyři a mohli jste v nich získat až jedenáct knih! To vůbec není špatné číslo, že? Sledujte nás, čtěte s námi české autory a určitě budete mít možnost se zas nejedné soutěže účastnit!

Zdroj


Od nového roku znovu uvažujeme o přijetí nových recenzentů a recenzentek. Máte zkušenosti s recenzováním? Chcete si rozšířit obzory ohledně české literární scény? Přidejte se k nám! Projekt Podpora českých autorů hledá recenzentky a recenzenty! Nebaví vás recenzovat nebo si v tom ještě nejste jistí, ale přesto byste chtěli do redakce? Můžete nám pomoci s propagací knih i jinak. Napište nám a zapojte se!

Až do konce ledna máme stop stav, což znamená, že momentálně nepřijímáme žádné nové spolupráce od českých autorů a autorek. Projekt je kapacitně naplněný. Ale vyčkáte-li do 1. února, kdy stavidla budou opět otevřená, můžete se s námi na spolupráci domluvit skrze e-mail SvetMeziRadky@seznam.cz nebo nám napište na FB Podporujeme české autory


Recenze:Soutěže: 


1 komentář:

  1. Jsem ráda, že jsem objevila váš blog...neměla jsem tušení, kolik skvělých českých knih u nás vychází :)

    nemam-cas.blog.cz

    OdpovědětVymazat