Měsíční shrnutí – Červen

Redakce projektu si užívala v červnu krásné knihy. Romance, fantasy i sci-fi. Proběhlo několik zajímavých rozhovorů a naše recenzentka se dokonce podívala na křest! Vážně byl červen skvělý, ale bude červenec také takový?

Rozhodně ano! Už teď máme na celý měsíc naplánované články, soutěže i recenze! Copak vás čeká? Představíme vám novinky i starší díla a samozřejmě vás čekají dvě soutěže! Máte se tak na co těšit a my také! 

Líbí se vám náš projekt? Rádi čtete a recenzujete? Přidejte se do naší redakce a rozšiřte si obzory. Projekt Podpora českých autorů je opravdu výzvou. Pomůžeme vám vylepšit vaše schopnosti recenzenta i redaktora, představíme vám díla, o kterých jste neměli ani tušení, a zavedeme vás hluboko do literární scény. Prostřednictvím projektu se můžete setkat s autory živě, nejen s nimi komunikovat přes internet. Čeká na vás skvělá parta recenzentek, které rády tráví čas s knihami a touží po tom, aby se české knihy četly více. Zaváděj spolu s námi nový trend - Čteme české knihy

Výzva pro skutečné recenzenty: Hledáme recenzenty a recenzentky!Recenze:


Články, rozhovory a ukázky:Soutěž:Žádné komentáře:

Okomentovat