Měsíční shrnutí – Duben

V dubnu jsme si pro vás připravily třináct recenzí, tři články a tři soutěže. Jak vidíte, trojky dubnu vládnou spolu s českými autory! Standardní jsou pro projekt dvě soutěže měsíčně, ale občas pro vás máme i bonus v podobě třetí soutěže. Možná i tento článek skrývá malý soutěžní bonus... 

Právě probíhá soutěž o horkou novinku nakladatelství Fragment, která vyšla 1. května. Soutěž sponzoruje autorka Alžběta Bílková, která nám pro vás věnovala svůj debut Z kouře a kamene.Sledujte nás na FB Podporujeme české autory, aby vám nic neuniklo. Chcete-li se s námi podělit o své recenze či knižní tipy nebo jste autoři, kteří touží propagovat svá díla, přidejte se do skupiny Čteme české knihy, kde máte volné pole působnosti. Samozřejmě se vyskytujeme i na Instagramu, kde nás objevíte pod domovskou stránkou Svět Mezi Řádky


Recenze: 

Výsledek obrázku pro Areston


Články:Soutěž:


Ačkoliv to vypadá, že toho příliš není, četly jsme jako o závod a s radostí. Máme v plánu vám i nadále servírovat nové i starší české tituly. Čtete také rádi české knihy? 

Jaký český titul si vás v dubnu získal? 


Bonusová soutěž! 
Napište mi odpověď do komentáře, vložte k ní i kontakt, na který vás v případě výhry mohu kontaktovat a můžete vyhrát bonusové dílo! Pokud nechcete přikládat kontakt, napište odpověď do komentáře příspěvku na FB Podpora českých autorů.


Podmínky soutěže: 
* Soutěž trvá od 06. 05. 2018 do 08. 05. 2018.
* Účastnit se mohou čtenáři s doručovací adresou v ČR.
* Výherní knihu do soutěže věnoval projekt Podpora českých autorů.
* Losování proběhne formou online generátoru náhodných čísel. 
* Výherce se musí o svou výhru přihlásit do 72 hodin.
* Tato soutěž nebude nikde jinde publikována než v tomto článku. Odměňujeme ty, kteří s námi podporují české autory!


2 komentáře:

 1. Já teda musím trapně říct, že v dubnu jsem žádnou knížku od českého autora nepřečetla. Stydím se :) ale někdy to prostě neklapne. Dokonce musím říct, že jsem si ani žádnou knihu od českého autora nekoupila. Z vašich článků mě ale zaujal Jizvák Jim a Tři bábiny kobyly. Největší favorit je Jizvák :) díky vám ho mám doma :)
  Díky za blogovou soutěž, to už se dnes nevidí. Furt samej instáč a fejbům a na nás, klasiky blogaře se nemyslí :)
  kontakt na mě je: nikolaoss.trojtecka@seznam.cz
  P.S.: přečtěte si ten Stín, už ho mám dočtený a bylo to vážně dobré.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. :D Já věřím, že si to vynahradíš třeba v dalších měsících. Je pravda, že někdy to prostě nejde a tak není důvod to lámat přes koleno. Číst se má, když je chuť. Ještě, že my z projektu máme chuť pořád. :D Tak to nás moc těší, že tě Jizvák natolik zaujal. Doufáme, že se bude líbit! :)
   Jsem ráda, že se soutěž líbí. Snažíme se obdarovat i ty čtenáře, kteří prostě chtějí jen komunikovat a číst. :)
   Stín mám na seznamu! :)

   Vymazat