Měsíční shrnutí – Březen 2018

Nejspíš jste si všimli, že na projektu je trochu volněji a nevydáváme každý den. Nechceme vás tolik zahlcovat a už ani my nedovedeme udržet to vražedné tempo, takže vydáváme každý druhý či třetí den. Myslím si, že je to vyhovující, jak pro vás, tak i pro nás. Nemusíte se obávat, že by se podobná změna týkala i soutěžních článků, o ty opravdu nouze není! Březen se může jako každý měsíc chlubit dvěma soutěžemi, pěti články, jedním rozhovorem a osmi recenzemi, což není špatné skóre, co myslíte? Připravte se na duben, protože v tomto měsíci vás čekají dokonce tři soutěže! Právě probíhá soutěž o Kreativní zápisník autora Reného Nekudy, zkuste své štěstí.
Kde nás můžete sledovat? 


>> Na facebookové stránce Podporujeme české autory, kde se každý den něco odehrává nebo jsou případně připíchnuté soutěže, aby vám nic neuniklo. 

>> Instagram je sice společný s mateřským webem Svět Mezi Řádky, takže se dočkáte jak zahraniční, tak i domácí tvorby, ale i tak objevíte spoustu novinek, které vás jistě potěší. 

>> Chcete se také zapojit a informovat nás o svých článcích či recenzích? Nebo se jen dotazovat ohledně české literární scény? Připojte se k nám ve skupině Čteme české knihyRecenze

Články a rozhovory
    Soutěže

    Žádné komentáře:

    Okomentovat