Reálný román s psychologickými prvky

Spisovatelka Danka Šárková vydala v roce 2016 u nakladatelství AMI Publishing román Světlo a tma. Autorka má za sebou už děl několik a já mám radost, že jsem dostala možnost zrecenzovat dílo, které mě anotací hodně zaujalo. Máte chuť si přečíst ukázku? Třeba vás navnadí anebo si počkejte na recenzi. 

Autorka pořádá také kurz automatického psaní příběhu, pokud máte zájem o její semináře nebo její romány, doporučuji navštívit oficiální stránky Danky Šárkové.


Anotace:
Dvanáctá kniha spisovatelky Danky Šárkové  Světlo a tma popisuje příběh Pepy, který pochází z malé moravské vesnice a chce mít hlavně klid. Jenže lidé v jeho okolí mají úplně jiný názor. Oba rodiče mu upřímně přejí, aby jednou prožil jiný život než oni  obyčejní lidé a snaží se své nesplněné ambice podstrčit svému jedinému synovi. Díky tomu mu už v dětství zadělají na budoucí problémy.
U Pepy se rozvine vážná psychická nemoc, která se nedá vyléčit. Když se mu do života připlete jeho budoucí žena Marie, která vyžaduje jen luxus a peníze, je Pepa úplně ztracený a nechápe, proč vztahy a lidská důstojnost jsou až někde na posledních místech. Po mnoha letech se Pepa seznámí s Evou z Velké Británie, která koupila krásný ranč ve středních Čechách. I ona chce mít hlavně klid. Bude jim osud přát?
Neváhejte a podívejte se i na další lákavá díla Danky Šárkové! 

Zdroj


Romány

  • Tři plus jedna (2014)
  • Cesta za „hranice“ (2014)
  • Čekala jsem dlouho! (2015)
  • Světlo a tma (2016)  příběh psychicky nemocného hlavního hrdiny

Novely

  • Nezlomená osudem (2011)  prvotina, pojednává o domácím násilí
  • Zašívaná panenka (2012, 2016)  příběh s kriminální zápletkou

Povídky

  • Co se dnes hraje? Pohádky 21. století (2011)  sbírka klasických pohádek přepracovaných do dnešní doby s výkladem psycholožky Evy Boháčkové

E-knihy

  • Příběhy na lehátko (Láska, Nevěra, Osud, Zvířata, Tajemno)  5 knih
Která kniha vás zaujala?

Kdo si se mnou přečte román Světlo a tma? 
Žádné komentáře:

Okomentovat