Román pro ženy o podobách lásky

Dnes bych vám ráda představila román pro ženy - Rovnováha života. Již při čtení anotace mě kniha velmi zaujala, protože jsem měla pocit, že to bude příběh podobný jízdě na tobogánu - plný zvratů, kterým člověk může v plné rychlosti jen přihlížet a doufat, že ho nezničí... Dílo vydalo v roce 2016 nakladatelství Tz-one a je dostupná pouze v elektronické podobě. Rovnováha života je prvotinou české autorky Martiny Hohenberger.

Ale teď bychom se měli vrátit k samotné knize. Myslím si, že tato obálka nemusí zaujmout zcela na první pohled, což se stalo i mně. Ale na ten druhý rozhodně musím uznat, že je svým způsobem velice netradiční a propracovaná do nejmenších detailů. Už obraz ženy na obálce naznačuje, že to nebude jen tak jednoduchý a veselý román, jak by mnozí z nás mohli očekávat.

Rovnováha života - Martina HohenbergerMartina Hohenberger (roz. Andělová, 1970) Pochází z Česka, nyní bydlí v Mnichově. Studovala komunikační vědy na LMU. Je lektorkou němčiny a překladatelkou. Ráda maluje a od roku 2010 se věnuje psaní knížek.

Anotace:
Hana Klímová je půvabná mladá žena, která se zamiluje do obdivuhodného muže. Připomíná to příběh upředený z mnoha odstínů fantazie, na nichž je založen úspěch nejedné pohádky. 

Jen kdyby nebylo té zpropadené nemoci, starostí o postiženou tříletou dcerku, žárlivého tatínka, bláznivé sestry, báječně ulítlé kamarádky do deště, inteligentní bejvalky coby zmije jedovaté, homosexuálního bratra psychologa a jeho téměř nezletilého milence. 

Tento román je plný zvratů a lásky ve všech jejích podobách. Jako dobře namíchaný koktejl na bázi nečekaných vzestupů a pádů vytváří perlivou příchuť skutečně pestrého života. A život sám získává titul barmana roku.

Nakladatelství: Tz-one
Rok vydání: 2016
Žánr: román pro ženy, psychologický román
Počet stran: 478
Formát: e-kniha


Já jsem na knížku velmi zvědavá a těším se, až se do ní budu moci začíst. A co vy? Zaujal vás tenhle román?


Žádné komentáře:

Okomentovat