Měsíční shrnutí – Únor/ Březen 2017

Měsíce únor i březen jsou úspěšně za námi, a tak je nejvyšší čas připomenout si, co všechno se za poslední dobu událo. Přečetly jsme mnoho zajímavých knih, udělaly spoustu rozhovorů a navázaly hned několik zajímavých spoluprací. Tyto dva měsíce byly plodné a příští budou jistě taky takové.

Kde nás najdete?

Stále na tom samém místě. Na Fb stránce Podporujeme české autory. Máme také skupinu Čteme české knihy, kde můžete sdílet své články a recenze o české literatuře, nebo se jen podělit o své názory. (Pozn.: Projekt Podporujeme české autory spadá pod blog Svět mezi řádky.)

Ještě než začneme, ráda bych se jakožto nová recenzentka toho projektu představila. Mé jméno je TheMelorry (z blogu Srdce knih) a nejspíš se zde budeme setkávat častěji. Tenhle projekt je z mého pohledu velmi dobrým nápadem. Je potřeba podporovat naše české autory a umožnit jim co nejvíce se zviditelnit a ukázat, že i čeští autoři můžou být velmi dobří.


Jak jste jistě zaregistrovali v březnu na Podpoře českých autorů proběhl projekt Podpořte fantasy ságu Yorrân, která měla za cíl co nejlépe představit knihu českého autora Jana Dobšenského. Na naší Fb stránce jste se mohli zúčastnit soutěže o dva výtisky této fantasy ságy.
Recenze:Nové spolupráce:
  Chensie oznamuje:

  Jak jste si už jistě stačili všimnout, projekt jsme rozšířily. Chystáme se hledat sponzory, abychom naše stránky mohly převést a ukázat je ve zbrusu novém kabátě a na nové adrese. K těmto změnám patří také nové složení naší redakce! Už Podporu českých autorů nebudujeme jen já s Wish, ale také parta šikovných recenzentek, se kterými jsme se daly dohromady a vytvořily prima tým! Držte nám pěsti, drazí čtenáři i autoři, ať se nám i nadále daří a my vám můžeme přinášet nejnovější informace! :o)

  Nová redakce:

  Zuzana Boháčová (Wish Sue) – zakladatelka projektu, která přišla s prvotní myšlenkou a nechala svou kolegyni Iv. Salvovou-Šabíkovou (Chensie Ips), aby se do něj vrhla po hlavě a pomohla jí ho zrealizovat.


  Anežka Doubková (TheMelorry)
  Srdce knih


  Veronika Nagy
  Co ta holka čte?!?  Jak se vám v tomto seskupení líbíme?

  A jaké články vás za tyto dva měsíce zaujaly?


  2 komentáře:

  1. Abych řekla pravdu, nějak se ztrácím :D Chápu, že jste chtěli změnit design, ale vůbec netuším co je co a co k čemu patří a co je novinka :D Nevím, asi špatný den :D

   OdpovědětVymazat
   Odpovědi
   1. V čem se ztrácíš? Tohle je jenom shrnutí článků, který vyšly v únoru a březnu na Podpoře. :) Není to nic novýho. Dřív tenhle souhrn vycházel na Světě, teď jsme ho daly sem. :)

    Vymazat