Pohádka, která pomáhá nevidomým

Oslovila nás česká autorka Markéta Vítková, která píše knihy pro děti a mládež. Na svém kontě má již šest děl a letos se chystá na další! :o)

Autorčin profil najdete na literárním serveru pro autory a ilustrátory Papyro a také na Fler, kde můžete Markétu Vítkovou kontaktovat a zakoupit si od ní mimo krásných knih také kreativní doplňky a jiné zboží.

Profil Markéty Vítkové - Papyro

Já mám to potěšení recenzovat nejnovější pohádku, která rozhodně nespadá mezi obyčejné knihy. Markéta Vítková si dala záležet na hlavní myšlence a podpořila vydánímnadaci Světluška. Zakoupením Narozeninové kočky totiž přispějete na konto této organizace a pomůžete tak nevidomým...

Pohádka byla vydaná Občanským sdružením Pro Sedlčansko a Královéhradecko v roce 2015.  Kniha je útlá, pouhých pětatřicet stránek, takže se brzy těšte na recenzi, jen co si s mým chlapečkem počteme. :o)


  


Anotace: 
Děda má plnou hlavu starostí. Rád by vymyslel pěkný dárek pro babičku k narozeninám. Je však nevidomý, a tak bude potřebovat pomoc od svých rozpustilých vnoučků. Kdo ví, jak se povede babičku překvapit a zda bude mít z dárku radost.


Pro snazší a zábavnější čtení:

• je příběh rozdělen do krátkých kapitol
• písmo je větší velikosti
• text je bohatě doplněn obrázkyZnáte tuto pohádku? 
Zaujala vás? :o) 


Žádné komentáře:

Okomentovat