Andělská fantasy

Na mail Světa mezi řádky (SvetMeziRadky@seznam.cz) nám dorazil e-book velmi horké novinky, která se díky vaší pomoci na Startovači dočkala svého vydání! Fantasy román KŘÍDLA - Gabriela Rinth jsem rozečetla hned, jakmile dorazil. Brzy ode mě očekávejte recenzi na tuto knihu s andělským tématem, protože je čtivá a já včera již půlku  zhltla. :o) 

I my jsme sdílely projekt této autorky a máme radost, že se podařilo nasbírat finanční příspěvky a Gabriele Rinth se splnil sen... - Gratulujeme!. :o)

Zdroj: Projekt Křídla - Startovač

Z projektu na Startovači: 

Podpořte vydání knihy, která se může i díky Vám stát základním kamenem budoucí série. Svým příspěvkem mi pomůžete splnit sen. Již od dětství píši povídky "do šuplíku" a Křídla jsou mou první rozsáhlejší prací, o kterou bych se ráda podělila. Vydání této knihy mi dodá navíc motivaci i odvahu pro další tvorbu. 
Křídla jsou mou první knihou, kterou bych ráda vydala. Jedná se o populární žánr urban fantasy, jehož děj je zasazen do českého prostředí. Na rozdíl od zahraničních publikací, není hlavní postava této knihy nadšená z toho, že se stala součástí světa, který je běžné populaci utajen a snaží se z něj uniknout. Pouta, která pro ni představuje rodina a přátelé, jsou silná a je těžké se jich vzdát. Nový život navíc není nijak snadný. Je plný pravidel, hrozeb, intrik a dřiny. 
Mou snahou bylo, aby příběh nebyl jednoduchý a naivní, ale měl naopak spád a dostatek vyhrocených situací, které si udrží zájem čtenáře. Sama ráda čtu nejen fantasy, ale také thrillery a zajímám se o konspirační teorie, což mé dílo částečně ovlivnilo. 
Křídla sklidila kladné hodnocení od prvních testovacích čtenářů. Dle zpětné vazby se jedná o zajímavý příběh sledující několik dějových linek. Dobře se čte a dotazy na další pokračování na sebe nedaly dlouho čekat. O tom, že se Křídla líbí, mě nejvíc nepřesvědčila slova chvály, ale neuvěřitelná rychlost, s jakou všichni knihu přečetli. 
Vydání knihy je v jednání s nakladatelem, kterého text zaujal a schválil jen pro publikování. Pokud půjde vše podle plánu, měla by být hotová kniha k dispozici koncem roku. Kniha se tak může stát milým vánočním dárkem nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké. 
Kniha vyjde ve formě paperbooku ve velikosti A5 v předpokládaném rozsahu cca 180 stran.

Zdroj: Projekt Křídla - Startovač


Anotace:
Jak by to vypadalo, kdybyste se probudili s křídly? Osmnáctiletá Megan byla obyčejná dívka prožívající běžný život i trápení. Při vyhrocené situaci náhle zkolabovala a ztratila vědomí. Od toho dne se od ní začalo žádat, aby se vzdala celého dosavadního života, rodiny, přátel i lásky. To vše jen pro to, že jí začala růst křídla. Dostala se do utajovaného společenství andělů, kteří si svá tajemství za každou cenu chrání. Je možné věřit andělům ve světě plném pravidel, hrozeb, intrik a dřiny? Nedalo by se přeci jen uniknout?


Zaujalo vás dílo?
Kdopak by si ho rád přečetl? :o)

2 komentáře:

  1. Opravdu to vypadá dobře. Budeme si moct o knížku někdy zasoutěžit? O:-)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Prozatím nemmohu soudit. Spolupráci s autorkou teprve dolaďujeme, ale kniha je k zakoupení kupžíkladu zde: https://eshop.librix.eu/produkt/detail/1078/kridla :o)

      Vymazat