Vražedný thriller z prostředí mafie

Díky spolupráci s českou spisovatelkou Hankou Hindrákovou vám nepředstavím pouze jednu knihu, ale hned dvě! 

První recenzní výtisk od této autorky dorazil nedávno. Román, který byl nominovaný na knihu roku 2012 a inspirovaný skutečným příběhem bude rozhodně silným čtivem. Zdroj: Hana Hindráková

Ale ještě mě čeká jedno dílo, které je víc než lákavé. Rozhodně mě navnadila obálka, která nezapůsobí na romantické dušičky, ale čtenáře, kteří se nebojí zažít adrenalin v pořádném thrilleru! 

Jde o letošní novinku, kterou autorka vydala u nakladatelství Grada. Spadá pod detektivky a thrillery. Název slibuje silné čtivo a já se nemůžu dočkat, až se do románu, kde určitě poteče krev, ponořím. Anotace: 
Posledních deset let zatemnila Jaroslavův mozek jediná myšlenka. Myšlenka na pomstu. Tehdy boss ukrajinské mafie zastřelil jeho kolegu Lukyho, po kterém zůstala těhotná žena. Ačkoliv Jaroslav konečně dostal nabídku práce u speciální jednotky lovců lebek, má ke spokojenosti daleko. Život mu komplikují nevyřešené dluhy z pokeru, sílící tlak vymahačů a postupný rozpad rodiny. 
I pracovní úspěchy střídají neúspěchy. Ukrajinská mafie posílá do Čech nebezpečného nájemného vraha, aby zlikvidoval nepohodlné svědky, po nichž pátrá také Jaroslavova jednotka. Zdá se, že nájemný vrah s andělskou tváří je vždy o krok napřed...

Nakladatelství: Grada
Rok vydání: 2016
Žánr: Detektivky, thrillery, Literatura česká
Počet stran: 223
Vazba: pevná s přebalem

Určitě jste o této knize už slyšely, někteří z vás ji i recenzovali a já jsem opravdu nadšená, že se do ní mohu začíst i já. 


Jak na vás kniha působí?
Kdopak ji má doma? :o)
Žádné komentáře:

Okomentovat