Sbírka sci-fi a fantasy

Nedávno nás oslovila česká autorka Jitka Ládrová, které se podařilo uspět mezi spoustou povídek a dostat se do letošní sbírky české sci-fi a fantasy Mlok 2016 - Cena Karla Čapka za rok 2016
Dílo je opravdu nabušené fantazií a já se moc těším, samozřejmě zejména na povídku Zákon smečky, kterou napsala Jitka Ládrová. 


Velmi mě potěšilo krásné věnování, které nám napsala a podpořila nás tak v našem malém poslání - poukázat na knihy české literární scény. :o) Děkujeme za důvěru a brzy se určitě dočkáte recenze na knihu i povídku, jelikož bych si ji ráda přečetla v rámci projektu Listopad s autory české fantastiky, který si pro čtenáře připravilo nakladatelství Epocha.
Cena Karla Čapka je výroční literární soutěž sci-fi a fantasy žánru, která je Československým fandomem organizována již od roku 1982. Do sbírky není jednoduché se dostat, porota složená ze spisovatelů tohoto žánru, vydavatelů a překladatelů vybere vždy jen ty nejlepší. 


Pokud vás Mlok zaujal a toužíte po příbězích, které vám připraví skvělý zážitek, můžete se podívat také na předešlé sbírky. ,o)


Mlok 2016 - skupina autorů


Anotace: 
Cena Karla Čapka za rok 2016. Nejlepší sci-fi a fantasy povídky roku 2016.
Nová sbírka české sci-fi a fantasy prozrazuje, že známe vítězné autory a jejich práce. Už tradičně tři mikropovídky, pět krátkých povídek, pět povídek a jedna novela...
Sledujte korespondenta manipulátora, fotokurz se strojem času, gastro-eko-bio-orgie, prodej snů, vodnickou vendetu, jezerní tyranii, mága zvrhlíka a romantiku s metalurgy...
A bude i příběh agrosexuála, gladiátorští vlci na odpis, čarodějka a hrdinové z jiných dimenzí, transport smrti a teleport, pojídání pozemšťanů a trocha postapokalypsy...
To všechno a ještě mnohem víc na vás čeká v téhle knize, v podání autorů, kteří už jsou, nebo se možná brzy stanou, legendami? 

Nakladatelství: Cena Karla Čapka
Rok vydání: 2016
Žánr: Povídky, Sci-fi a fantasy
Počet stran: 396
Vazba: brožovaná

Já se na povídky víc než těším a podle toho, co jsem si přečetla o Zákonu smečky Jitky Ládrové by mi její dílo mohlo opravdu sednout. Podle menší anotace na konci knihy, kde se něco málo o povídkách píše, mě víc než nalákala. Je mého vkusu a to je pak paráda se začíst.Jak se sbírka zalíbila vám? 

Už jste nějakou sbírku Ceny Karla Čapka četli? Žádné komentáře:

Okomentovat