Psychologický román pro ženy

Nedávno jsme vám představovaly prvotinu autorky Věry Kadlecové nazvanou Panenka. Chensiinu recenzi si můžete přečíst TADY. Jelikož knížka slavila úspěch, volné pokračování na sebe nenechalo dlouho čekat. Letos na podzim tak vyšla Vina s naprosto úžasnou obálkou. Ta vás jednoduše musí upoutat hned na první pohled. Její autorkou je ilustrátorka Dominika Rejzlová.

Rozhodně si nenechte ujít autorčinu autogramiádu, která se bude konat 15. prosince v sušické kavárně Veget Café v Jablíčku. Kdo jste z Plzeňského kraje, neváhejte. Na programu nebude pouze novinka Vina, ale i předchozí Panenka. Využijte možnosti poznat autorku i její působivou tvorbu. 


Anotace:
Beata dopsala knihu a chystá se splnit slib daný Evě. Slib je zavazující, posvátný a radost z hotového díla kalí jen nešťastná sebevražda hlavní hrdinky. Rukopis tím získá na ceně, což dojde hned prvnímu nakladateli.
Co v knize je však hrozbou pro Ester, co ji plní děsem a hysterickou nenávistí nejen k mrtvé mámě, ale i k Beatě? Proč se třese strachy, že se nadobro znemožní před svým bratrem Arnoštem a kamarádkou Lucií, vyjde-li ta kniha? Do boje s Beatou nastoupí v plné zbroji, ale do hry náhle vstoupí člověk, se kterým nepočítá. Kdo to bude i s čím dalším se musí vyrovnat novinářka Beata, se dozvíte ve volném pokračování Panenky.Znáte autorku Věru Kadlecovou? Četli jste Panenku a chystáte se na Vinu? Dejte nám vědět do komentářů. :)
Žádné komentáře:

Okomentovat