Humoristický román ve stylu Švandrlíka

Dnes vám představíme knížku, kterou jste v poslední době už možná na některých knižních blozích zaznamenali. I my jsme před časem začaly spolupracovat s její autorkou - Ivanou Vostřákovou. A kniha, kterou budeme v rámci našeho projektu recenzovat nese název Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky. Ta v letošním roce obdržela Cenu Miloslava Švandrlíka za nejlepší humoristikou knihu vydanou v roce 2015. 

Pokud jste fanoušci knížek M. Švandrlíka, nebo v příbězích hledáte spojení humoru, nadpřirozena a také nějaké té romantiky, určitě si Vysmátá koza zaslouží vaši pozornost.

Zdroj

Mimoto by se už během letošního listopadu měla dočkat volného pokračování s názvem Vysmátá krajta aneb Přízrak krásné modelky.


Anotace:
Krásná a úspěšná modelka se probere uprostřed noci na zamčeném hřbitově. Nejprve se domnívá, že jde o skrytou kameru nebo hloupý vtip, ale postupně jí dochází, že všechno bude asi jinak. Coby neviditelný přízrak se stane nedobrovolným svědkem vraždy generálního ředitele nadnárodní korporace. Muž je v šoku z toho, že ho zákeřně zavraždila jeho krásná mladá manželka, které naprosto důvěřoval, a proto jako duch zůstane na zemi, aby jí překazil další plány. Společně s přízrakem modelky se vypraví na svůj vlastní pohřeb. Když zde modelka spatří jeho syna Radima z prvního manželství, okamžitě se do něj osudově zamiluje.


Znáte tvorbu autorky Ivany Vostřákový? Pokud ne, nelákaly jsme vás na ni? :)


Žádné komentáře:

Okomentovat