Postapokalyptické Česko

Dorazil nám nový recenzní e-výtisk, ke kterému jsem se dostala vlastně při rozhovoru s Fb-blogerkou ze Zapomenutých, neobjevených a zajímavých knih. A najednou už jsme měly v e-mailu knihu, která je Post apo sci-fi žánru, který já nemám vůbec načtený. 

Ale upřímně, nebojím se toho, protože díky našemu blogu jsem se dostala do takových knižních světů, kde bych se normálně nikdy neocitla, a povětšinou jsem byla příjemně okouzlená nebo dokonce naprosto unesená, takže se něčemu takovému nechci vyhnout, ale naopak do knihy Příliš divoká zem skočím po hlavě. :o))

Kniha je spoluautorským dílem Ladislava Klimeše a Antonína Kuttmana. 

Zaslal nám ji samotný autor knihy, Ladislav Klimeš, kterého možná znáte z YT kanálu - na fb rozhodně budeme sdílet jeho video, ve kterém o své knize bude hovořit. Můžete se těšit. ,o) O knize si můžete přečíst také na oficiální webové stránce. ,o)

Příliš divoká zem - Ladislav Klimeš, Antonín KuttmanAnotace:
Temná post apokalyptická vize alternativní České republiky, proti které se otočili její bývalí spojenci. Prázdná zničená země a jen několik málo přeživších se snaží zvrátit marný boj s mnohem silnějším a početnějším nepřítelem. Kniha sleduje příběh Študáka, člověka, co se do všeho zamotal náhodou a příběh vojáka, který do války šel dobrovolně.

Nakladatelství: E-knihy jedou
Rok vydání: 2016
Žánr: PostApo, válečné
Počet stran: 177


Zaujala vás tato kniha? 
Nás ano! :o) Těšte se na recenzi.


2 komentáře: