Dračí fantasy

Do Světa mezi řádky dorazil recenzní výtisk v podobě e-knihy od začínající autorky Elišky Richterové, které se splnil sen a vydala svou první knihu u nakladatelství Nová Forma. Jelikož jsme s Wish toho názoru, že česká literatura potřebuje novou krev a hlavně podporu, chceme podpořit začínající autorky a autory. Také proto, že bychom jednou samy rády vydaly knihu, jelikož už spolu píšeme snad desetiletí. :o))


Děkujeme za recenzní výtisk a jelikož je to žánr Sci-fi a fantasy, tak recenzi můžete čekat od mé maličkosti. A to brzy, protože v blízké době se do tohoto recenzního výtisku pustím a dám vědět, jak se to Elišce povedlo. Jelikož anotace si mě získala, věřím, že si knihu užiju! :o)

Elišku Richterovou možná znáte i z jejího blogu Knižní-Svět

Dračí princezna - Eliška Richterová


(ze série Dívka v ohni 1.)
Anotace: 
V jiném světě, plném magie a zázraků, začíná nelítostná válka. Bojují proti sobě dvě velmi silné rasy, ale i přesto, jedna z nich je silnější. Jenže zrovna ona prohrává. V tu chvíli si prohrávající strana vzpomene na starodávné proroctví o jedinečném potomkovi, jehož čas se právě naplnil. Podaří se najít a přesvědčit onoho potomka včas? Nebo kvůli jeho rozmaru vymře celá jedna rasa? 

Mladá dívka Tenesie si žije v poklidu svůj skvělý život. Na škole je oblíbená, má milující rodiče a bezvadného přítele. To vše se ale změní v okamžiku, kdy Brian při tragické nehodě zemře. V tu chvíli do Tenesiina života vpadne tajemný mladík, který jí obrátí život vzhůru nohama a odhalí jí dlouho střežené tajemství… 


Tak kohopak kniha zaujala jako mě? :o) Držíme Elišce pěsti, ať se podaří i další díly, které si do série Dívka v ohni plánuje a brzy Ahoj u recenze, přátelé! :o) 

Žádné komentáře:

Okomentovat